Głód miłości – Natalia Nowak-Lewandowska. Patronat medialnyKochani, z przyjemnością przedstawiamy kolejną powieść pod naszym patronatem medialnym. Druga książka Natalii Nowak-Lewandowskiej zapewni Wam zaskakującą podróż w głąb umysłu osoby dotkniętej chorobą psychiczną, którą kieruje głód. Głód miłości. Ta nieszablonowa i niełatwa historia zatopi Was w morzu emocji, zapewniamy obezwładniającą dawkę romansu w odsłonie, jakiej się nie spodziewacie.  Planowana data premiery 26 września!

Oficjalna zapowiedź

Młody adwokat, Dawid, ma w życiu wszystko oprócz tego, co wydaje mu się zbędne: miłości i stabilizacji. Pewnego dnia na przejściu dla pieszych potrąca samochodem młodą dziewczynę, Martę. Nie wie jeszcze, że ten wypadek wywróci jego życie do góry nogami. Dziewczyna od początku wydaje mu się nieco dziwna i niekonsekwentna w swoich zachowaniach i reakcjach. Dawid odwiedza ją w szpitalu, gdzie po wypadku Marta dochodzi do siebie, i jest nią coraz bardziej zauroczony. Nie może jedynie zrozumieć, skąd jej dziwne zachowanie: raz okazuje mu serdeczność i zainteresowanie, by po chwili patrzeć na niego z taką wściekłością i niechęcią, jakby miała przed sobą największego wroga.

źródło
Natalia Nowak-Lewandowska  – miłośniczka psów, morza i ostrego rocka. Pełna sprzeczności ekstrawertyczka, która nie potrafi ukrywać swoich emocji. Analizowanie uczuć i relacji społecznych stanowi jej pasję i jednocześnie przekleństwo. Przekonała się, że może żyć tylko w mieście, a im większe i głośniejsze, tym lepiej. Zaczęła pisać z przekory i wpadła we własne sidła.

Przy okazji premiery Pozorności, debiutanckiej książki autorki na blogu pojawił się wywiad, w którym Natalię Nowak-Lewandowską przepytywały zaprzyjaźnieni twórcy. Przypomnijcie sobie tę ciekawą rozmowę. Zapraszamy również na Stronę autorską, Facebooka autorki oraz Grupy fanów.

Skusicie się?
Wkrótce na blogu pojawi się opinia o książce, będą też konkursy ☺Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)