Kącik zagubionych serc – Magdalena Trubowicz. Patronat medialny


Kochani, z przyjemnością przedstawiamy nasz kolejny patronat: Kącik zagubionych serc Magdaleny Trubowicz. Powieść rozpoczyna humorystyczną serię obyczajową, przy której śmiać się będziecie do rozpuku roniąc przy tym niejedną łzę. Planowana data premiery już 13 września!


Oficjalna zapowiedź

Kogo dosięgnie strzała kupidyna?

Można by pomyśleć, że w erze portali społecznościowych i e-randek nikt już nie korzysta z usług biur matrymonialnych. A jednak!

Wanda ma 42 lata i właśnie przyłapała swojego męża z kochanką. To już jej drugie małżeństwo, a przez ostatnie dwadzieścia lat tkwiła jako kura domowa i opiekunka prawie już 16-letniego syna.

Trzeba powiedzieć dość! Czas na zmiany!

Kobieta zaczyna pracę w biurze matrymonialnym „Kupidyn w spódnicy”, którego właścicielka niespodziewanie umiera, a Wandzie nie pozostaje nic innego tylko przejąć biuro. Nowa droga życia okaże się przekleństwem czy wybawieniem? Ile złamanych serc uda się jej naprawić? I czy ją samą dosięgnie strzała kupidyna?


Magdalena Trubowicz  – rocznik 1983. Optymistka, marzycielka, z wykształcenia magister inżynier logistyki, z zamiłowania twórca różnorakich form pisanych. Mama dwóch uroczych urwisów – Sławka i Mirka. Żona, córka, siostra, przyjaciółka. W 2001 roku została laureatką nagrody za najlepszą recenzję programu TVP Zwyczajni niezwyczajni.

Zadebiutowała w 2014 roku mikropowieścią obyczajową Kod przeznaczenia, napisała również dwie powieści obyczajowe o Matyldzie (Drugie życie Matyldy i Nie pytaj dlaczego – obie pod naszym patronatem.

Skusicie się?
Wkrótce na blogu pojawi się opinia o książce, będą też konkursy ☺

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)