News! Pod skórą. Agata Czykierda-Grabowska


Są takie okładki, obok których nie można przejść obojętnie. Dlatego musiałam, po prostu MUSIAŁAM pokazać Wam zapowiedź Pod skórą. Agata Czykierda-Grabowska swoją czwartą książkę postanowiła wydać sama, w ramach odważnego eksperymentu, całkowicie niezależnie od wydawnictwa. Czy ten krok się opłaci? Wierzę, że tak! Jeśli wnętrze jest tak samo niepokojące jak okładkowe zdjęcie, to nie pozostaje nic innego jak czekać na premierę☺

Przedsprzedaż książki rusza 21 sierpnia 2017 r. 

Oficjalna zapowiedź

Oskar wraca do domu po kilku latach nieobecności. Remont rodzinnego domu łączy z pracą w lokalnym klubie. To właśnie tam jego wzrok przykuwa dziewczyna wyłaniająca się z mgły.
Ada spędza wakacje, oddając się swojej największej pasji. Prowadzi zajęcia taneczne, a wieczorami wraz ze znajomymi imprezuje w największym klubie w mieście. Pojawienie się Oskara wywraca jej życie do góry nogami.
Tragedia podzieliła ich dawno temu. Nie da się o niej zapomnieć, jak nie da się zapomnieć o cierniu tkwiącym głęboko pod skórą. 
Czy można wybaczyć zdradę? Czy w obliczu tego, kim byli i kim się stali, zapomną o nienawiści i ponownie sobie zaufają?*

Skusicie się?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)