Różany konkurs na Dzień Kobiet – zakończony


Kochani, zgodnie z obietnicą zapraszam na konkurs. Dzięku uprzejmości Wydawnictwa Jak mam dla Was cudny pakiet książek Bogdy Ziembickiej – Różany. To pięć części zajmującej sagi rodzinnej o miłości, szcześciu i splątanych ludzkich losach, zamknięta w dwóch tomach. Chcecie? 

Co trzeba zrobić, by go zdobyć? Wystarczy wykonać poniższe zadanie. Bawcie się dobrze i jeśli tylko macie ochotę, udostępniajcie informację o konkursie w swoich mediach społecznościowych ☺ 

Zadanie

Odgadnij i napisz w komentarzu na której stronie I tomu nowego wydania znajduje się poniższe zdanie:

Skoro mowa o seksie, to wczoraj, pijąc szklankę zimnej wody przed snem, przypomniałam sobie angielskie powiedzenie, a może to jakiś cytat, że namiętność jest dobra dla nastolatków i cudzoziemców, i ułożyłam listę pożytków z samotnego spania. Wiesz, my, Amerykanie – mrugnęła do Zosi – uwielbiamy robić listy.

Regulamin konkursu
1. Organizatorką konkursu jest autorka bloga Lustro Rzeczywistości.
2. Książki na potrzeby konkursu przekaże Wydawnictwo Jak.
3. Konkurs trwa do 13 marca 2017r. do godziny 12:00.
4. Pakiet książek otrzyma osoba, która prawidłowo poda numer strony. Jeśli prawidłowych odpowiedzi będzie więcej, o wygranej zdecyduje ślepy los.
5. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi w ciągu trzech dni od zakończenia konkursu, zwycięzca jest zobowiązany przesłać dane adresowe na adres email: lustro.rzeczywistosci@gmail.com
6. Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski.
7. Pozostawienie komentarza oznacza akceptację regulaminu.
8. Konkurs zostanie rozstrzygnięty tylko wtedy, gdy zgłosi się co najmniej 20 osób.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)