Zemsta i przebaczenie. Tom II Otchłań nienawiści – Joanna Jax. Zapowiedź


Kochani, z przyjemnością informuję, że ponownie zostałam ambasadorką powieści Joanny Jax. Drugi tom cyklu Zemsta i przebaczenie zatytułowany Otchłań nienawiści pojawi się w księgarniach 21 lutego 2017 r. 

Pisarka zadebiutowała świetnie przyjętą powieścią Dziedzictwo von Becków i od tej pory konsekwentnie kroczy obraną ścieżką.  Fabułę nowego cyklu powieściowego pisarka osadziła w kilku krajach, pokazując losy dwóch spokrewnionych z sobą mężczyzn i ich potomków na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Jej książki pokazują prawdziwe oblicze wojennej zawieruchy, ale zawierają elementy typowo kobiecej prozy: miłość, nienawiść i zdrada. Recenzję pierwszego tomu przeczytacie <tutaj>

Oficjalna zapowiedź tomu II

Apogeum II wojny światowej. Ludzie próbują odnaleźć się w świecie, w którym rządzi nazistowski terror, a życie ludzkie wydaję się kruche i niepewne. Czy w czasach zagłady uda się ocalić miłość i przyjaźń? Jak wiele można poświęcić i jak daleko trzeba przesunąć granice moralności, by walczyć z wrogiem? Akcje sabotażu, operacje wywiadowcze, brutalna działalność Gestapo, zdrajcy i szmalcownicy, brawurowe ucieczki, a w tym wszystkim pojedynczy człowiek ze swoimi namiętnościami, wątpliwościami i słabościami, gdzie nic nie jest czarno-białe i oczywiste.

Cykl powieściowy Zemsta i przebaczenie składa się z sześciu tomów:

I. Narodziny gniewu 
II. Otchłań nienawiści
III. Rzeka tęsknoty
IV. Morze kłamstwa
V. Bezkres nadziei
VI. Dolina spokoju

Znacie już tę sagę? 
Już wkrótce w sieci pojawi się mnóstwo konkursów z Otchłanią nienawiści do wygrania, bądźcie czujni ☺

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)