Zimowa miłość – Elżbieta Rodzeń. Zapowiedź


Luty obfituje w cudne premiery, które po prostu muszę Wam pokazać. Tym razem zachęcam do sięgnięcia po książkę, która zaspokoi pragnienia czytelników spragnionych mocnych wątków medycznych i oczywiście dobrego romansu. Skusicie się? Już teraz obiecuję, że warto 💓💓💓

To trzecia książka Elżbiety Rodzeń, autorki doskonale przyjętej Dziewczyny o kruchym sercu. Książka Zimowa miłość ukaże się już 13 lutego nakładem Wydawnictwa Zysk i S-ka.

Oficjalna zapowiedź

Jedna chwila może zmienić wszystko...

Wcześniej:
Poznali się na pierwszym roku medycyny. On dla studiów zrezygnował z kolarstwa górskiego, a ona z malarstwa. Stopniowo ich przyjaźń przeradza się w głębsze uczucie. Planują wspólną przyszłość. Nagle Anna po prostu z nim zrywa. Nie mówi, dlaczego odchodzi, a Michał ma nigdy nie dowiedzieć się prawdy.

Teraz:
Szesnaście lat od momentu, gdy się poznali, Anna jest dyrektorem kliniki chirurgii plastycznej, a Michał pracuje w szpitalu dziecięcym. Mieszkają w tym samym mieście, ale nie spotykają się i starają się tego unikać. Przypadkiem jadą na tę samą konferencję. W życiu jednak nie ma przypadków. Jedna chwila, jedna decyzja uruchamia lawinę wydarzeń.

Jutro: ?...
Są książki, o których zapominamy zaraz po przeczytaniu. Są także takie, o których pamiętamy przez chwilę. Jednak zdarzają się książki, które zapadają nam w pamięć na długo. O Zimowej miłości nie zapomnisz nigdy – i ten blurb z pewnością nie kłamie ☺


I jak, przekonałam Was? Uwzględnicie w swych planach tę książkę? ☺ 
Ps. Są tam takie sceny, których nie powstydziłaby się nawet Shonda Rhimes – wiecie, ta od Chirurgów 😉


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)