20 pytań do... Agnieszki Lingas-ŁoniewskiejZapraszam na kolejny odcinek cyklu 20 pytań do... Tym razem gościem specjalnym jest Agnieszka Lingas-Łoniewska – wrocławska pisarka, która szturmem zdobyła Wasze serca. Od dziś do 22 listopada możecie zadawać pani Agnieszce pytania (każda osoba – maksymalnie dwa). Najciekawsze pytanie nagrodzone zostanie dowolną, wydaną w 2016 roku książką pisarki, lub jeśli zechcecie nową książką Boys from Hell (ale na wysyłkę trzeba będzie poczekać do lutego - zadecyduje zwycięzca ☺). Zatem kochani, do dzieła!

Parę słów o autorce

Wrocławianka, pisząca książki zawierające w sobie to, co kocham najbardziej, czyli romans z odrobiną sensacji i kryminału, nie boi się trudnych tematów i sięga po różne gatunki. Wspólną cechą wszystkich jej powieści jest nasycenie emocjami – dlatego wierne czytelniczki i fanki, pieszczotliwie nazywane Sektą Agnes okrzyknęły autorkę dilerką emocji. Czy słusznie? Każda kolejna książka udowadnia, że tak!

Agnieszka Lingas-Łoniewska ma 44 lata, 2 dzieci, 1 męża, 1 psa i 4 koty. Wydała 21 książek, a następne czekają w kolejce. Już w lutym pojawi się romans Boys from Hell (wiecej o książce znajdziecie poniżej), a w czerwcu światło dzienne ujrzy komedia romantyczna o bestsellerowej pisarce – Hamburgery w płatkach róż. Chcecie wiedzieć więce? Pytajcie 😉


Autorkę bliżej poznacie odwiedzając:
Stronę autorską: www.agnesscorpio.pl

Oficjalna zapowiedź

Boys from Hell
Novae Res 2 luty 2017 
Będzie to gorący romans panienki z dobrego domu i pewnego... harleyowca. Całość – do schrupania ❤

Kiedy w grę wchodzą gorące uczucia, równie parne co teksańskie noce, nie liczą się konwenanse, lecz to, co jest sensem naszego życia.
Do małego miasteczka w Teksasie powraca osiemnastoletnia Anna – córka ambitnego polityka, od najmłodszych lat przebywająca w oddalonych od domu szkołach z internatem. Wkrótce spotyka na swojej drodze starszego od niej Jaxa – szefa motocyklowego gangu o nazwie Boys from Hell, osieroconego w wieku sześciu lat opiekuna rodziny. Młodzi kochankowie, oszołomieni namiętnością, początkowo nie dostrzegają chmur gromadzących się na horyzoncie… Czy siła miłości pokona dzielące ich granice i pozwoli na spełnienie marzeń?

Regulamin:
1. Organizatorem zabawy jest właścicielka bloga Lustro Rzeczywistości.
2. Fundatorem książki jest wydawnictwo NovaeRes
3. Pytania można zadawać do 22 listopada 2016, do godz. 23.59
4. Każdy czytelnik bloga (również anonimowy) może zadać 2 pytania.
5. Nagrodą jest 1 egzemplarz dowolnej, wydanej w 2016 roku książki autorki,
6. Zwycięzca jest zobowiązany podać dane adresowe w celu wysyłki nagrody (w ciągu 3 dni od publikacji wywiadu), a jego adres korespondencyjny musi znajdować się na terenie Polski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)