Konkurs patronacki z Cieniem sułtana ZAKOŃCZONYZapraszam Was do udziału w konkursie patronackim, gdzie można będzie wygrać aż DWA świeżutkie egzemplarze książki Cień sułtana Marii Paszyńskiej. 

O czym jest książka?

Gdzie kończy się Wspaniałe stulecie zaczyna się powieść Paszyńskiej.

Jest rok 1566. Sulejman Prawodawca wyrusza na kolejną wyprawę przeciwko Habsburgom. Kampania ma być ukoronowaniem jego rządów, ostatecznym zwycięstwem Imperium Osmańskiego nad chrześcijańską Europą. Na drodze staje mu Nikola Subicz Żriński, dowódca niewielkiej twierdzy Szigetvar.

Niespodziewanie jednak sułtan Sulejman umiera, a wielki wezyr Mehmed Pasza Sokollu postanawia zataić ten fakt przed wojskiem, aby nie dopuścić do rozpadu Imperium Osmańskiego…

Napisana z rozmachem, niezwykle plastyczna, porywająca opowieść. Udane połączenie historii i fikcji literackiej, w której na tle wielkiej polityki, intryg, spisków, zdrad, zamachów i brutalnej walki o władzę rozgrywają się ludzkie dramaty: miłość przeplata się z lękiem, a z uśpienia budzą się demony uczuć z przeszłości.


Zdobycie książki będzie możliwe na dwa sposoby:

1. Pierwszy z nich wymaga odrobiny szczęścia i zdolności jasnowidzenia, należy bowiem zgadnąć ile znaków liczy Cień sułtana. Zwycięży osoba, która będzie najbliższa prawdy (proszę nie powielać odpowiedzi).

2. Drugi egzemplarz natomiast rozlosuję wśród osób, które wezmą udział w konkursie i wkleją w komentarzu zdjęcie/obrazek/gif związany z Halloween  (pod warunkiem, że do zabawy zgłosi się co najmniej 30 osób). 

Bawcie się dobrze :) Będę wdzięczna za udostępnienia informacji o konkursie. Wszystkim życzę powodzenia!


Regulamin konkursu
1. Organizatorką konkursu jest autorka bloga Lustro Rzeczywistości.
2. Książki na potrzeby konkursu przekazało wydawnictwo Czwarta Strona
3. Konkurs trwa do 10 listopada 2016, do 23:59
4. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi w ciągu trzech dni od zakończenia konkursu, zwycięzca jest zobowiązany przesłać dane adresowe na adres email: lustro.rzeczywistosci@gmail.com
5. Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski.
6. Pozostawienie komentarza oznacza akceptację regulaminu.
7.  Konkurs zostanie rozstrzygnięty tylko wtedy, gdy zgłosi się co najmniej 30 osób.
8. Można podać liczbę oraz wstawić obrazek, jednak jak się domyślacie jedna osoba, może wygrać jedną książkę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)