Czasoumilacze #6
Kto się stęsknił za czasoumilaczami? Wiecie, że ostatnie były w kwietniu? Zapraszam na chwilkę relaksu. Zróbcie sobie kawy, bo wiecie, człowiek bez kawy wygląda tak:


wyprzedaż


W poście z kiermaszem pojawiły się nowe pozycje KLIK  Zapraszam :)

na co do kina?

The secret life of pets czyli Sekretne życie zwierząt domowych – oglądaliście już? Nie mogę się doczekać seansu, tym bardziej, że na pewno nie będzie należał do smutnych. Zwierzęta domowe wcale nie są takie niewinne na jakie wyglądają. Przekonajcie się :)
Wołyń. Bardzo ważny film, który mną wstrząsnął. Pokazuje do czego prowadzi międzyludzka nienawiść i fanatyzm religijny, ale nikogo nie ocenia. Zdradza niewygodną historyczną prawdę, z której niewielu z nas zdaje sobie sprawę. Smarzowski nie oszczędzał widzowi dramatycznych, bestialskich scen, jednak to, co zostało pokazane w filmie stanowi zaledwie ułamek prawdziwych wydarzeń. 

Polecam pełnoletnim widzom, którzy dość dobrze orientują się w historii. 


PS. Wiele scen nakręcono w mojej okolicy, a statystowali mieszkańcy mojej miejscowości, dlatego film ten po prostu musiałam obejrzeć. Przez kilka tygodni żyliśmy wielką produkcją, co dla małej, lokalnej społeczności było wielkim wydarzeniem. 

inspirująca animacja

Ciekawie o wełnie...

graficzny niezbędnik

Poniżej znajdziecie kilka programów graficznych, z których korzystam na blogu. Wszystkie są darmowe.

Canva – do tworzenia grafik (obsługa po polsku)
http://recitethis.com/, https://quotescover.com/ – tworzenie grafik z cytatami 
https://www.befunky.com/ – do tworzenia grafik, kolaży i do edycji zdjęć 

muzyka

Znów słucham dziecięcych piosenek, co jest nieuniknione, gdy posiada się w domu przedszkolaka uzdolnionego wokalnie :P Znacie animację Biedronka i Czarny Kot? Jeśli nie, zerknijcie i posłuchajcie tego utworu, uzależnia :)


Odliczacie już dni da Krakowskich Targów Książki? Mnie nie będzie, nad czym mocno ubolewam, ale mam nadzieję, że za rok się uda. Ci, którzy jadą wyglądają zapewne tak:


Pięknego weekendu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)