20 pytań do... Katarzyny Redmerskiej


7 września ukazała się debiutancka powieść Katarzyny Redmerskiej Sekret sprzed lat. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Axis Mundi możecie wygrać tę książkę i lepiej poznać autorkę, zadając jej pytania w kolejnym odcinku cyklu 20 pytań do...
Kilka słów o autorce
Katarzyna Redmerska – dziennikarka, felietonistka. Związana z pismami z branży medycznej i farmaceutycznej. Właścicielka ślicznego kota o imieniu Ziajęty, który stał się inspiracją do serii felietonów w jednym z portali dla psów i kotów. Opowiadania zaczęła pisać w szkole średniej, publikowała w wielu kwartalnikach literackich, almanachach i portalach pisarskich. 

Kilka słów o książce

Rodzinny sekret, wyznany przez nestora rodu Krzenieckich wywołuje zamieszanie w rodzinie. Starszy Pan u schyłku życia postanawia rozliczyć się z trudną przeszłością – zaślepiony gniewem dawno temu zerwał wszelkie kontakty z jedyną siostrą. W ostatniej woli wyznaje ukochanemu wnukowi Adamowi swoją tajemnicę, prosząc, by w jego imieniu ponownie scalił rodzinę. Nakazuje mu odnalezienie Zuzanny, wnuczki i jedynej żyjącej krewnej jego siostry. Zuzanna przybywa do rodzinnego domu babki, gdzie na jaw wychodzą skrzętnie skrywane sekrety. Niespodziewanie otrzymany spadek oraz emocje związane z pozyskaniem nowej części rodziny, nie uśpią czujności i intuicji młodej kobiety. Wiedziona przeczuciem postanowi odkryć prawdę, która będzie trudna do zaakceptowania. Cała sytuacja stanie się poważnym sprawdzianem dla rodzącego się wbrew zdrowemu rozsądkowi uczuciu. Co wspólnego ze znaną i majętną rodziną o tradycjach szlacheckich ma okryty złą sławą esesman? Czy z miłości można zniszczyć komuś życie? Czy ukrywanie prawdy, nawet tej najgorszej może być usprawiedliwione? Czy uczucie jest w stanie zmazać piętno bolesnej przeszłości?Do dzieła kochani, proszę byście nie stosowali plagiatu i nie powielali pytań.


Regulamin:
1.Organizatorem zabawy jest właścicielka bloga Lustro Rzeczywistości.
2. Fundatorem książki jest Wydawnictwo Axis Mundi
3. Pytania można zadawać do 14 października 2016, do godz. 23.59, autorka wybierze 20 z nich, a odpowiedzi opublikuję w formie wywiadu.
4. Każdy czytelnik bloga (również anonimowy) może zadać maksymalnie dwa pytania.
5. Nagrodą jest 1 egzemplarz książki Sekret sprzed lat ufundowany przez wydawcę.
6. Zwycięzca jest zobowiązany podać dane adresowe w celu wysyłki nagrody, a jego adres korespondencyjny musi znajdować się na terenie Polski.
Za doskonały pomysł na cykl serdecznie dziękuję Cyrysi ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)