Bez pamięci – Martyna Kubacka. Zapowiedź


Kochani, z przyjemnością informuję, że objęłam patronatem medialnym książkę Martyny Kubackiej Bez pamięci, która pojawi się w księgarniach już 22 sierpnia.

Oficjalna zapowiedź

Kasia budzi się w pięknym, nieznanym domu…
Dowiaduje się, że miała wypadek, a przystojny prawnik, który się nią opiekuje, jest jej narzeczonym. Czy jednak może mu zaufać? Co w tej historii jest prawdą, a co kłamstwem? Dziewczyna ze wszystkich sił stara się przypomnieć sobie swoją przeszłość i nie zdaje sobie sprawy z tego, że grozi jej poważne niebezpieczeństwo…

Pomiędzy dwojgiem ludzi, których los zetknął wbrew ich woli, rodzi się fascynacja i miłość. Czy uczucie będzie wystarczająco silne, żeby pokonało przeszłość i zmieniło przyszłość?

Kilka słów o autorce

Martyna Kubacka, rocznik 1987, zodiakalny byk. W 2011 roku uzyskała tytuł magistra pedagogiki. Wcześniej studiowała filologię polską w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej we Włocławku.
Aby połączyć pracę zarobkową z wychowaniem dziecka, od 2012 roku prowadziła własną firmę handlową. Obecnie skupia się na życiu rodzinnym i oczekuje narodzin bliźniaków, których powita na świecie w dniu premiery książki, czyli 22 sierpnia :)
Największą radość sprawiają jej spontaniczne rodzinne wycieczki. Podobno jest straszną gadułą i zadręcza najbliższych ciągłą paplaniną. Kocha śmiać się oglądając programy kabaretowe i jest uzależniona od czekolady.

TUTAJ możecie przeczytać wywiad, jaki przeprowadziłam z autorką ponad rok temu, przy okazji premiery debiutu pt. Bezczelna


Zainteresowała Was ta pozycja?
Bądźcie czujni, wkrótce będzie można wygrać  Bez pamięci w konkursie na blogu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)