20 pytań do... Anny Karpińskiej


19 lipca 2016 roku pod skrzydłami Prószyński i S-ka ukazała się kolejna książka Anny Karpińskiej – Przekonaj mnie, że to ty. Dzięki uprzejmości wydawcy mam dla Was egzemplarz powieści, który można zdobyć biorąc udział w zabawie. Od dzisiaj przez kolejny tydzień będziecie mieli niepowtarzalną okazję, by lepiej poznać autorkę i zadać jej nurtujące Was pytania. Odpowiedzi poznacie czytając wywiad z Anną Karpińską. Wspólnie z autorką czekamy na Wasze pytania.

Kilka słów o autorce

Anna Karpińska skończyła studia na Uniwersytecie Wrocławskim. W trakcie swojej drogi zawodowej uczyła studentów, była dziennikarką, wydawała książki edukacyjne dla uczniów, prowadziła firmę zajmującą się szkoleniami i wdrażaniem systemów jakości. Ma męża, trójkę dorosłych dzieci i troje wnucząt. Mieszka w Toruniu, na weekendy wyjeżdża na wieś. Lubi wypoczywać nad Morzem Śródziemnym i żeglować po Mazurach. Jej pierwsza książka Chorwacka przystań ukazała się w lipcu, cztery lata temu. Od tej pory wydała osiem powieści i jest w trakcie pisania kolejnej.

Kilka słów o książce

Walka o szczęście trwa do końca. Nigdy nie wiesz, jaki będzie jej finał. 

Urszula nie potrafi pozbierać się po śmierci męża, więc Edyta, świeżo upieczona maturzystka, postanawia pomóc matce w prowadzeniu pensjonatu nad morzem. A jednocześnie próbuje dać sobie czas na podjęcie decyzji, co zrobić z własnym życiem. Obie muszą stawić czoła niewiadomemu, mimo trudnej przeszłości, niełatwych wzajemnych relacji i skrajnie różnych postaw wobec świata. Czy Urszula zawsze wie, co jest najlepsze dla córki? Ile można zrobić w imię miłości do matki? 
Poruszająca opowieść o życiu dwóch najbliższych sobie kobiet, które aby się zrozumieć, muszą pokonać długą drogę. 
"Przekonaj mnie, że to ty” to również powieść dla kobiet lubiących nieoczekiwane zwroty akcji i hiszpańskie klimaty. Dla tych marzących o mężczyźnie, który musi postarać się, by skraść kobiece serce i przekonać wybrankę, że jest tym jedynym.
Doskonała książka na lato, znakomita lektura zarówno do domu, jak i na gorącą śródziemnomorską plażę. Być może nawet hiszpańską?

Do dzieła kochani, proszę byście nie stosowali plagiatu i nie powielali pytań.


Regulamin:
1.Organizatorem zabawy jest właścicielka bloga Lustro Rzeczywistości.
2. Fundatorem książki jest Wydawnictwo Prószyński i S-ka
3. Pytania można zadawać do 18 sierpnia 2016, do godz. 23.59, autorka wybierze 20 z nich, a odpowiedzi opublikuję w formie wywiadu.
4. Każdy czytelnik bloga (również anonimowy) może zadać maksymalnie dwa pytania.
5. Nagrodą jest 1 egzemplarz książki Przekonaj mnie, że to ty ufundowany przez wydawcę.
6. Zwycięzca jest zobowiązany podać dane adresowe w celu wysyłki nagrody, a jego adres korespondencyjny musi znajdować się na terenie Polski.

Za doskonały pomysł na cykl serdecznie dziękuję Cyrysi ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)