20 pytań do... Agnieszki Krawczyk


Zapraszam na kolejną odsłonę cyklu 20 pytań do... Tym razem pod lupę weźmiemy autorkę powieści kryminalnych i obyczajowych – Agnieszkę Krawczyk. Pisarka, której powieści zabiorą Was do Magicznego Miejsca i pokażą siłę Sióstr przez najbliższy tydzień będzie czekać na Wasze pytania. Najciekawsze pytanie jak zwykle zostanie nagrodzone, tym razem powieścią Siostry od Wydawnictwa Filia.

Kilka słów o autorce

Agnieszka Krawczyk – kreatorka marzeń i promotorka życia z uśmiechem na twarzy. Lubi koty, kawę i książki – w takiej kolejności. Całe szczęście, że energia jest podzielna, bo zgarnęła by całą dla siebie. Uważa, że ludziom wesołym, pogodnym lżej się żyje. Życie nie oszczędza, każdy ma chwile smutku, załamania i goryczy. Ona także, ale właśnie pogoda ducha stawia ją na nogi, bo po burzy wychodzi słońce. Dlatego pisze w taki sposób – prosto z serca. Wie, że troski da się pokonać, jeśli tylko się chce. 

Bardzo by sobie życzyła, żeby jej książki pełniły rolę terapeutyczną dla czytelników – co oczywiście mówi z przymrużeniem oka. Jest szczęśliwa, gdy otrzymuje wiadomość, że jej powieści sprawiają komuś radość, pocieszają w smutnej chwili. Właśnie dlatego pisze i to jest jej „paliwem”. 

W marcu bieżącego roku ukazała się jej najnowsza powieść Siostry, będąca pierwszą częścią sagi Czary codzienności.

Profil na Facebooku: https://www.facebook.com/ag.krawczyk


Do dzieła kochani, proszę byście nie stosowali plagiatu i nie powielali pytań.


Regulamin:
1.Organizatorem zabawy jest właścicielka bloga Lustro Rzeczywistości.
2. Fundatorem książki jest Wydawnictwo Filia
3. Pytania można zadawać do 21 kwietnia 2016, do godz. 23.59, autorka wybierze 20 z nich, a odpowiedzi opublikuję w formie wywiadu.
4. Każdy czytelnik bloga (również anonimowy) może zadać maksymalnie dwa pytania.
5. Nagrodą jest 1 egzemplarz książki Siostry ufundowany przez wydawcę.
6. Zwycięzca jest zobowiązany podać dane adresowe w celu wysyłki nagrody, a jego adres korespondencyjny musi znajdować się na terenie Polski.

Za doskonały pomysł na cykl serdecznie dziękuję Cyrysi ;)
Fotografia autorki – Julita Pająk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)