Podsumowanie października w wyzwaniu Kiedyś przeczytam + Wyniki konkursu w ciemno
Październik zakończyłam z ulgą. To nie był dobry miesiąc, zarówno pod względem zdrowia jak i ilości wolnego czasu. Brakuje mi Waszych blogów i kradnę chwile, by przeczytać choć kilka postów tygodniowo, nie bójcie się więc zostawiać w komentarzach linków, łatwiej mi wtedy do Was trafić :)

Przeczytałam dziesięć książek, nie zaliczając żadnego gniota, to chyba dobrze? :) Zorganizowałam kilka konkursów i z wielką radością powitałam nowych obserwatorów. Na Facebooku jest Was już ponad 1000 :) DZIĘKUJĘ!

A teraz zapraszam na podsumowanie zmagań uczestników wyzwania Kiedyś przeczytam i wyniki konkursu w ciemno.

Ko końca wyzwania zostały dwa miesiące, zatem macie niewiele czasu, a jak na razie w wynikach – dramat :) Czy ktoś mnie jeszcze zaskoczy?
Linki listopadowe zgłaszamy jak zwykle pod postem głównym TUTAJ.

UCZESTNICY wg wyników od początku trwania wyzwania.
Stos S – 20 książek (nadal walczycie o II i III miejsce)
Doomisia♥ – 16 
Ujrzeć słowa – 15 
Veroniqusia Waters – 14
Irena Bujak – 11+1 w nagrodę :)
Katee  – 11
Rozkminy Hadyny – 9 
Natalia G – 2

Stos M – 30 książek (nadal walczycie o II i III miejsce)
Kasia Jabłońska – 21
Wonderland of Books – 17 
Magdalena T – 14+1 w nagrodę :)

KARA vs NAGRODA

W tym miesiącu, a także w grudniu kar nie będzie. Mam za to wielką niespodziankę dla tych, którzy książki z wyzwania czytają. Za każdą książkę przeczytaną w październiku możecie sobie odjać z pozostałego stosu jedną sztukę i tym samym zbliżyć się do finału. 

Karę miesiac temu otrzymały Irena Bujak i Natalia G, niestety tylko Irena przesłała mi wymaganą rekomendację. Oto  fragment dotyczący zbioru opowiadań Anety Jadowskiej - Ropuszki:


(...) Obawiałam się trochę spotkania z piórem Jadowskiej, ale jak widać bezpodstawnie. Czas spędzony z tą publikacją był niezwykle owocny w dobrą zabawę pełną wrażeń oraz śmiechu. Opowiadania czytało się szybko oraz z ogromnym zainteresowaniem, bo świat przedstawiony przez autorkę fascynował, a bohaterów nie dało się nie polubić (oczywiście z małymi wyjątkami). Jadowska ma specyficzne poczucie humoru, które do mnie trafiło, jest pomysłowa i pokazuje, że to jeszcze nie wszystko czym może zaskoczyć(..)

UWAGA! Do wyzwania nie można się już zgłaszać. Kolejna edycja, o zmienionych zasadach startuje w styczniu :)

>>>>>>>>>> WYNIKI konkursu w ciemno <<<<<<<<<<Nadszedł czas, by ogłosić zwycięzcę konkursu w ciemno. Wygląda na to, że uwielbiacie losowania i wierzycie w ślepy los :) Dziękuję za wszystkie Wasze zgłoszenia, a było ich aż 104!

Pierwsza edycja konkursu (tak, tak, będą jeszcze dwie lub trzy) odbyła się dzięki uprzejmości Wydawnictw: Literackiego, Novae Res, Zysk i S-ka oraz Muza SA, które przekazały egzemplarze książek, za co serdecznie dziekuję!

Książkę niespodziankę, wybraną ze stosu poniżej otrzymuje:
Gratuluję i czekam na adres do wysyłki, a Was wszystkich zapraszam na kolejną odsłonę konkursu w ciemno, już w tym tygodniu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)