Zakończenie konkursu z Pulse


Kochani, niestety konkurs z Pulse nie zdobył Waszego serca. Zgłosiła się mniejsza liczba osób niż wymagałam w regulaminie i niestety nikt nie zmieścił się w ustalonej przeze mnie granicy błędu: Książkę otrzyma osoba, która wytypuje liczbę najbliższą prawdziwego wyniku licznika bloggera z dokładnością do 100.


Konkurs pozostaje nierozstrzygnięty, a książka Pulse przechodzi do następnej zabawy. Dla wszystkich uczestników mam jednak niespodziankę. W kolejnym konkursie zdobywacie specjalny złoty los, czyli dodatkową szansę na wygranie jednej z gorących jesiennych premier. Szczegóły wkróce!

Złoty los otrzymują: Oblicza Rozy, Ewelka, zaczytana madlen, Gracenta, Edyta Chmura, Magdalena Ewa, Książko Miłości Moja, Julita Góralska, Gusia, Gosche, Niebieska zakładka, Ewelina Wiśniewska, Agnieszka Wójcik, Len ka, Dagmara Błaszczyk, Natalia Sobota, Magda Barwińska – pamiętajcie o zgłoszeniu w kolejnym konkursie ;)

A osoba, która była najbliżej poprawnego wyniku otrzyma ode mnie książkową niespodziankę. Oblicza Rozy – czekam na Twój adres ;)

Szykuję dla Was kolejny konkurs. 
Tym razem będzie tradycyjne losowanie. 
Jaką książkę spośród jesiennych nowości chcielibyście wygrać?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)