Czasoumilacze, czyli przegląd tygodnia #28Sobotni poranek to idealna pora na kawę, prawda? :) Ostatnie tygodnie nie były dla mnie łatwe, dowiedziałam się o sobie kilku ciekawych rzeczy, między innymi tego, że jako bloger powinnam głaskać po głowie autora tylko za to, że raczył obdarować mnie książką z autografem... Mam nauczkę, by dokładniej przyglądać się sylwetkom debiutantów, ale o tym napiszę Wam za jakiś czas, jak emocje opadną. Teraz usiądźcie wygodnie i zrelaksujcie się, a ja pokażę Wam kilka fajnych rzeczy :)
akcja tygodnia


1 października na ulicach największych polskich miast (w Krakowie,  Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu) pojawiło się trzysta wirtualnych wypożyczalni darmowych e-booków. W każdej z nich można na miesiąc wypożyczyć jedną z dwunastu bestsellerowych książek. Akcja potrwa do końca miesiąca.

Aby wypożyczyć książkę trzeba będzie pobrać aplikację mobilną Czytaj PL!, a następnie zeskanować promocyjny kod QR umieszczony na plakacie przy okładce danej książki.

artykuł tygodnia

Empik kończy z działem lifestyle! Plany największego polskiego dystrubutora książek są dość ambitne i jest szansa, że wreszcie sieć stanie się księgarnią nie tylko z założenia. Więcej poczytajcie o tym TUTAJ


zdjęcia tygodnia


Zobaczcie, co ciekawego można znaleźć w róży ;) KLIK

film tygodnia


Wyglądałam rano tak jak to zwierzątko, a Wy? :)

poradnik tygodnia


Pisząc posty na pewno zastanawiacie się, co zrobić by Wasze teksty trafiły do jak największej liczby odbiorców. Okazuje się, że kluczem może być  treść łatwa do udostępniania

muzyka tygodnia

Wiecie jaka jest ulubiona piosenka grzybiarzy? Nie? To posłuchajcie i wybaczcie mi ten drobny żart :) Chodzicie na grzyby?Cudnego weekendu Kochani ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)