portfel piszczy, czyli zapowiedzi czerwca

Do czerwcowych premier byłam nastawiona dość sceptycznie. Wydawało mi się, że nie ma ich zbyt wiele, ale gdy zaczęłam szperać  okazało się, że moja lista nie ma końca. Sami zobaczcie ;)
Serce zabiło mi mocniej na widok kilku pozycji, ale nie dradzę, co najbardziej chciałabym przeczytać. Możecie zgadywać :) Bądźcie czujni, ponieważ w ślad za moim zainteresowaniem pójdą konkursy dla Was ;) Pierwszy już 17 czerwca!

Muza i Akurat

3 czerwca
Powiedz, że mnie kochasz, mamo
Grażyna Mączkowska
Spisana pięknym prostym językiem prawdziwa historia życia ponadsześćdziesięcioletniej obecnie kobiety – życia pozornie bardzo zwyczajnego, ale zarazem fascynującego a równocześnie bliskiego czytelniczkom. Los nie rozpieszczał bohaterki: niezbyt dostatnie dzieciństwo, wczesne zamążpójście, ciężka praca; tym jednak, co najbardziej doskwierało jej przez całe życie, był brak akceptacji ze strony matki, brak ciepła i matczynych uczuć. Wiele działań bohaterki książki wynikało właśnie z rozpaczliwej chęci usłyszenia pochwały, dostrzeżenia jakichkolwiek oznak aprobaty. Tytułowa prośba przewijała się przez całe jej trudne życie; po wielu, wielu latach okazało się, że matka w gruncie rzeczy bardzo ją kochała, a przygnieciona codziennymi trudami i troskami nie potrafiła lub nie widziała potrzeby, żeby o tym mówić albo żeby to okazywać. Wzruszająca przez swoją prostotę i autentyzm książka o potrzebie miłości i o trudnościach, jakie mamy z jej okazywaniem.
>RECENZJA<

3 czerwca
Próżna
Sylwia Zientek
Kluczem w dążeniu do szczęścia jest zrozumienie tego, czego naprawdę się pragnie. Bohaterki książki są ambitnymi i zdeterminowanymi prawniczkami. Chcą spełnić swoje marzenia i z impetem wkraczają w atrakcyjny świat warszawskiej korporacyjnej kancelarii prawnej. 
Los bywa jednak przewrotny. Okazuje się, że sukces, który tak bardzo chciały osiągnąć, ma wyjątkowo gorzki smak. Mozolne budowania kariery, skomplikowane związki miłosne i zakręty losu... Przyjaciółki odrzucają nieoczekiwanie standardowe kanony sukcesu, rezygnują ze wszystkiego, czemu z takim uporem starały się sprostać i zamieniają się życiowymi rolami...

10 czerwiec
Gdyby nie ona 
Joyce Maynard
Upalne lato 1979 roku. Hrabstwo Marin w Kalifornii. Rachel i jej młodsza siostra Patty – trochę z nudów, a trochę z wrodzonej ciekawości – spędzają wakacje na podglądaniu sąsiadów. Rachel, która w przyszłości chce zostać pisarką, wymyśla na ich temat różne historie. Dziewczynki za wszelką cenę starają się uciec od swojej monotonnej codzienności, matki w depresji i tęsknoty za rzadko widywanym ojcem, detektywem lokalnej policji. 
Pewnego dnia na wzgórzach za ich domem zostaje znalezione ciało zamordowanej dziewczyny. To pierwsza ofiara seryjnego mordercy. Żmudne śledztwo prowadzi ojciec Rachel i Patty.
Wbrew zakazom jego córki rozpoczynają własne dochodzenie, w nadziei że trafią na trop zabójcy i pomogą ojcu. Zabawa w detektywów nie może się dobrze skończyć.

17 czerwiec 
Collide
Gail McHugh
Zaraz po ukończeniu college'u, Emily spotyka dotkliwy cios: niespodziewanie umiera jej matka. Emily przeprowadza się ze swoim chłopakiem do Nowego Jorku, by zacząć życie od nowa. Co prawda wewnętrzny głos zaleca jej ostrożność, ale Dillon w ciężkich chwilach był dla niej tak dobry i troskliwy, że dziewczyna postanawia związać z nim swój los.
W Nowym Jorku poznaje Gavina – seksownego, czarującego playboya. Już podczas pierwszego, krótkiego spotkania udaje mu się rozpalić zmysły Emily. Dziewczyna jest rozdarta między lojalnością do dotychczasowego partnera, od którego nigdy nie zaznała niczego złego, a namiętnością do przystojnego zdobywcy serc. Sytuacja szybko się komplikuje, ponieważ z biegiem czasu Dillon zaczyna coraz częściej ujawniać swoją prawdziwą, mroczną naturę, a z kolei nadzwyczajna atrakcyjność i namiętność Gavina okazuje się jedynie maską, za którą kryje się bolesna przeszłość. Rozdarta wewnętrznie Emily musi szybko podjąć decyzję, którego z nich wybrać. Cokolwiek zrobi, jedno jest pewne: ból rozstania pozostanie z nią już na zawsze.

Wydawnictwo Literackie

11 czerwca
Buźka
Sophie Hannah

Alice Fancourt to świeżo upieczona mama. Po raz pierwszy od porodu postanawia wyjść z domu, pozostawiając córeczkę pod opieką jej ojca. Gdy dwie godziny później kobieta wraca, zastaje męża śpiącego w łóżku na piętrze, a w dziecięcym pokoju… zupełnie inne niemowlę. Alice nie ma wątpliwości — ktoś podmienił dziecko. Jej obaw nie podziela jednak mąż, który oskarża ją o utratę zmysłów. Depresja poporodowa? A może skrzętnie zaplanowana zbrodnia? W sprawę zostaje włączona policja. Za kilka dni mają zostać przeprowadzone testy DNA. Tymczasem Alice wraz z dzieckiem znikają…


18 czerwca
Kilka dni lata Małgorzata Sobieszczańska
Trzy kobiety i jedno mieszkanie. Trzy pokolenia i jedna historia. Wciągająca saga z Polską ostatnich dekad w tle.
Amelię od śmierci dzieli kilka chwil. Ma ostatnią szansę, by opowiedzieć o swojej przeszłości. Na powiernika wybiera prawnuka, który niewiele z jej historii rozumie. Prawda odejdzie razem z nią, bez szansy, by kiedykolwiek została odkryta.

W odchodzeniu towarzyszą jej córka i wnuczka. Janina zrezygnowała z pracy w biurze i całe dnie spędza w warszawskim mieszkaniu, opiekując się matką. Maja z kolei nie potrafi pozbierać się po rozwodzie. Niegasnąca miłość do byłego męża pcha ją do szalonych czynów, po których wszystkim robi się jeszcze bardziej niezręcznie.
Amelia, Janina i Maja żyją w jednym mieszkaniu, ale niewiele o sobie wiedzą. Razem z nimi mieszka mąż Janiny, Kostek, którego historia splata się z losami kobiet. Zmianę przyniesie wspólny wyjazd matki i córki do rodzinnego Gdańska, gdzie letni poranek okaże się kluczem do skomplikowanej i przemilczanej przeszłości.Filia

3 czerwiec
Zakręceni
Emma Chase
Istnieją na świecie dwa rodzaje ludzi. Ci, którzy najpierw myślą, i ci, którzy od razu coś robią. Zawsze wolałam najpierw pomyśleć. Przeliczyć, zaplanować.
To się zmieniło, gdy poznałam Drew Evansa. Był tak nachalny, tak pewny siebie, i mnie. Jednak nie wszystkie romanse mają szczęśliwe zakończenia.
Myślałyście, że pogalopujemy z Drew w kierunku zachodzącego słońca?
Witajcie w klubie. Teraz muszę podjąć decyzję życia. Drew swoją już podjął, właściwie starał się ją podjąć za nas oboje.
Ale przecież wiecie, że to nie w moim stylu. Zatem wróciłam do Greenville. Sama. No, tak jakby.
Zdałam sobie sprawę, że ciężko pozbyć się starych przyzwyczajeń i czasami trzeba się cofnąć do samego początku, by móc ruszyć z miejsca.

17 czerwca
Kochając pana Danielsa
Brittany C. Cherry
To historia wielkiej miłości. Takiej, która zdarza się wtedy, gdy na swojej drodze spotkasz prawdziwą bratnią duszę. Mężczyznę, którego śmieszy to, co bawi ciebie. Mężczyznę, który mówi to, co sama chcesz powiedzieć, który myśli jak ty.
Ja spotkałam pana Danielsa. Chociaż wiem, że nasza miłość nie miała prawa się wydarzyć, nie żałuję ani jednej chwili.
Nasza historia to nie tylko opowieść o miłości. Opowiada także o rodzinie. O stracie. O byciu żywym. Jest pełna bólu ale także pełna śmiechu. To nasza historia. 
Z tych wszystkich powodów nigdy nie przeproszę za to, że kochałam pana Danielsa.

Zysk i S-ka

15 czerwca
Przypadki Callie i Kaydena
Jessica Sorensen
Hipnotyzująca opowieść o przeznaczeniu, przyjaźni i uzdrawiającej sile miłości.
Dla Kaydena cierpienie w milczeniu było jedynym sposobem, by przeżyć. Jeśli miał szczęście, nie wychylał się i wypełniał polecenia, mógł przetrwać kolejny dzień. Jednak pewnej nocy, kiedy zdawało się, że jego szczęście – a może nawet i życie – właśnie się kończy, pojawił się anioł imieniem Callie. Kayden został ocalony…
Callie nie wierzyła w szczęśliwe zrządzenia losu. Przynajmniej od czasu swoich dwunastych urodzin, gdy odebrano jej wszystko. Kiedy najgorsze już minęło, dziewczyna pogrzebała uczucia i przysięgła nigdy nikomu nie zdradzić, co się naprawdę wydarzyło. Teraz, sześć lat później, nadal zmaga się z bolesną tajemnicą...
Gdy traf sprawia, że Kayden i Callie zaczynają uczęszczać do tego samego college’u, chłopak z determinacją postanawia poznać bliżej piękną dziewczynę, która odmieniła jego los. Jest przekonany, że Callie nie pojawiła się w jego życiu bez powodu. Im bardziej próbuje stać się częścią jej świata, tym mocniej uświadamia sobie, że tym razem to ona potrzebuje ocalenia...

29 czerwca
Piękny nieznajomy 
Christina Lauren
Uroczy angielski playboy oraz dziewczyna, która postanowiła żyć pełnią życia. I sekretny związek przepojony namiętnością.
Uciekając od niewiernego partnera i nieudanego związku, Sara Dillon przenosi się do Nowego Jorku. Szuka zabawy bez zobowiązań. Spotkanie w klubie z intrygującym i seksownym nieznajomym ma takie być. Sara chce odkryć niegrzeczną stronę swej kobiecej natury, a poznany mężczyzna zgadza się być jej przewodnikiem w tej podróży...
Nie jest tajemnicą, że Max Stella lubi kobiety, chociaż jeszcze nie trafił na taką, którą chciałby zatrzymać przy sobie na dłużej. Przystojny drań z Wall Street ma na swym koncie wiele podbojów, lecz dopiero przy Sarze zaczyna się zastanawiać czy liczy się dla niego coś więcej.


Świat Ksiażki

3 czerwca
Inna bajka
Katarzyna Bulicz-Kasprzak
Ciąża. Stan odmienny. Błogosławiony? Nie dla Karoliny! Studentka ostatniego roku chemii ma plany na przyszłość i nie uwzględniają one bycia mamą. Na pewno jeszcze nie teraz! Gdyby mogła cofnąć czas, drugi raz nie byłaby taka głupia. Jak powiedzieć o ciąży rodzicom, babci, przyjaciołom, ojcu dziecka? Może nic nie mówić?
Dziewięć niezwykłych miesięcy zmian i niepokojów sprawi, że Karolina zrozumie siebie, zmądrzeje i odnajdzie miłość życia - synka Jasia.

17 czerwca
Co się stało z moją siostrą? 
Elizabeth Flock
Dziewięcioletnia Carrie Parker i jej matka, Libby, zaczynają nowe życie w małym miasteczku Hartsville w Karolinie Północnej, gotowe zostawić za sobą burzliwą przeszłość. W ich rodzinie rządziła przemoc, a Libby ledwo się udało ujść z życiem. I podczas gdy Carrie niegdyś znajdowała pociechę i oparcie w ukochanej siostrzyczce Emmie, teraz matka definitywnie zakazała jej nawet wymawiać imienia siostry.
Kiedy Carrie poznaje Ruth, Honor i Cricket Chaplin, te trzy pokolenia kobiet o kochających sercach wydają się tworzyć idealny, ciepły dom, o jakim Carrie zawsze marzyła. Ale od momentu, kiedy Carrie i Cricket błyskawicznie się zaprzyjaźniają, nic już nie może powstrzymać wyjawiania kolejnych sekretów ich rodzin. Odkrycie prawdy odmieni na zawsze i rodzinę Chaplinów, i Parkerów.

Prozami

16 czerwca
Nie zabijaj mnie, kochanie
Danka Braun
W wypadku samochodowym ginie Ewa Kruczkowska - emerytowana nauczycielka, dorabiająca akwizycją wyrobów z żeń-szenia. Jej córka Marta jest zdruzgotana, tym bardziej że dopiero po śmierci matki na jaw wychodzą nieznane wcześniej fakty. Tymczasem wszystkie przesłanki wskazują na to, że śmierć Ewy nie była przypadkowa. Nieoczekiwanie w życiu dziewczyny pojawiają się dwaj mężczyźni: wybitny krakowski neurochirurg Robert Orłowski i tajemniczy austriacki dziennikarz Mark Biegler. Każdy z nich ma własne powody, żeby pomagać Marcie. Czy ich intencje są szczere? A może to tylko gra, by nie dopuścić do poznania prawdy?

23 czerwca
Magiczne lato
Aleksandra Tyl
Alicja samotnie wychowuje siedmioletnią Matyldę. Córka bez przerwy choruje, ma obniżoną odporność. Za radą lekarki wyjeżdżają na wieś, żeby dziecko zmieniło klimat i z dala od smogu miasta nabierało sił. Zatrzymują się u dalekiej ciotki – Józefiny. Alicja dopiero na miejscu dowiaduje się, że staruszka para się zielarstwem, a jej specjalnością są miłosne eliksiry. Mimo że dziewczyna początkowo nie wierzy w magiczną moc ziół, a do zajęcia ciotki podchodzi z dystansem, to jednak przychodzi taki dzień, kiedy pokusa skorzystania z mikstury jest wyjątkowo silna…

YA!

17 czerwca
Mara Dyer. Zemsta
Michelle Hodkin
Krwawe i przerażające zakończenie bestsellerowej serii o Marze Dyer. 
Pewnego dnia Mara budzi się i odkrywa, że nie wie, gdzie jest. Przetrzymywana w lustrzanym pokoju zdaje sobie sprawę, że jej ukochany nie żyje, a ona powoli zaczyna o nim zapominać. I tylko głos w jej głowie powtarza: „Musisz uciekać”. Okazuje się jednak, że może być to trudniejsze, niż przypuszczała. Leki podane jej przez doktor Kells nie tylko zmuszają ją do posłuszeństwa. Pozbawiają dziewczynę umiejętności zabijania myślami – Mara jeszcze nigdy nie czuła się tak bezbronna. I gdy wszystko wydaje się stracone, z pomocą przychodzi nieoczekiwany sprzymierzeniec…

Widzicie coś dla siebie?

38 komentarzy:

 1. Sama nie wiem którą bym chciała przeczytać. Najlepiej wszystkie :)
  ,,Collide" tak mnie zachęciłaś, że sama na nią poluję i być może niedługo będę miała okazję ją przeczytać :)
  Moje-ukochane-czytadelka

  OdpowiedzUsuń
 2. Tyle cudności, że nie wiadomo na co się zdecydować :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak dużo dobroci...!
  nie mogę oderwać wzroku!

  OdpowiedzUsuń
 4. W tym miesiącu szczególnie ciekawe wydają mi się premiery Wydawnictwa Muza, Akurat i Filia, wszystkie ich czerwcowe nowości chciałabym przeczytać jak najszybciej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czuję przeciąg w portfelu, ciężko wybrać mi pojedyncze pozycje, gdyż wiele tytułów zwróciło moją uwagę

  OdpowiedzUsuń
 6. Nic dla mnie XD Choć najbardziej rozwalił mnie:
  *Collide*
  „z biegiem czasu Dillon zaczyna coraz częściej ujawniać swoją prawdziwą, mroczną naturę” – ok, mam nadzieję, że ktoś to przeczyta :) Jestem ciekawa cóż to za mroczna natura XD
  „z kolei nadzwyczajna atrakcyjność i namiętność Gavina okazuje się jedynie maską, za którą kryje się bolesna przeszłość”… ej no, to jest nielogiczne :P Można się śmiać, kiedy nie jest Ci do śmiechu, można udawać, że wszystko jest w porządku, ale atrakcyjność i namiętność? Co, udaje? Tak naprawdę nie jest atrakcyjny i namiętny, bo np. rodzice go bili? To już wyższy poziom widzę :P
  „musi szybko podjąć decyzję, którego z nich wybrać”, ale dlaczego? Nie może „kopnąć w dupę” jednego i drugiego? BEZ SENSU :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. uwielbiam Cię <3
   Tworząc blurba Collide, ktoś zbyt daleko popłynął ;) Jednak ksiaża, jako umilacz czasu sprawdza się idealnie, serio, czytałam ;)
   A Emily musi szybko podjąć decyzję, gdyż >WIELKI SPOJLER< po ślubie nie będzie odwrotu. Nie może kopnąć w dupę obu, gdyż siła wielkiej, nieskończonej miłości, podsycanej przez namiętność i żądżę jest ważniejsza niż duma :D

   Usuń
  2. No ale jeden jest mroczny, a drugi wcale nie jest atrakcyjny i namiętny XD Idę o zakład, że laska ma fajne cycki, a jak wiemy, ten kto ma cycki, temu lepiej się żyje :P Powinna znaleźć sobie trzeciego :) To byłby hardcore! Wybrać mrocznego, maskującego się czy nieskrywającego tajemnic... głosuje za nieskrywającym . Zamieszkasz z takim, a tu się okazuje, że jesteś go pewna... no przesrane normalnie XD
   Jestem przekonana, że to świetny umilacz czasu, jednak akurat romanse mi nie podchodzą... no jakoś tak nie wiem. Wolę Śliwkę lub swoją oborę w postaci serii Lux :D

   Usuń
  3. seria Lux jest boska ;) zrobiłaś jej tak piękną serię zdjęciową, że nie wątpię w Twoje uwielbienie do niej ;)
   PS Masz rację, Emily jest:
   a) piękna
   b) ma cycki
   a trzeciego nie było w zasięgu...
   Rozumiem też, że romanse nie podchodzą Ci równie mocno, jak moje ukochane erotyki? ;D

   Usuń
  4. Oj tam. No każdy z nas ma coś, co nie jest zrozumiałe przez kogoś innego. Tak jak przy niektórych rzeczach, potrafię wyłączyć myślenie i najzwyczajniej świetnie się bawić, tak pry romansach to już mi nie wychodzi :) No mózgownica ciągle pracuje XD Erotyków nie mam za wiele za sobą, choć większość romansów, które przeczytałam, dałabym jako właśnie erotyki. Facet na telefon nawet mi podszedł, ale część pierwsza bardziej przypominała mi obyczaj (życie męskiej prostytutki), tak już część druga była faktycznie bardziej erotykiem. Jednak czytanie o kopulujących szesnastolatkach napawała mnie autentycznym obrzydzeniem. Jestem za stara na czytanie o seksie dzieci :)

   Usuń
  5. jeśli tak to przedstawiasz, to rzeczywiście brzmi obrzydliwie, fuj...
   W takim przypadku należy po prostu nie myśleć o wieku ;)
   I dzięki, dzięki Tobie poczułam się jak emerytka ;)

   Usuń
 7. Na pewno "Kochając pana Danielsa" i "Inna bajka" (-: Kusi mnie też "Magiczne lato". Poza tym poluję na nowości ze Świata książki i trzecią część lawendowej trylogii A. Lingas - Łoniewskiej (-: Trochę się tego nazbierało, a też myślałam, że w końcu będzie mniej )-;

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj, niedobra Ty :P Tak kusić biednego człowieka... Sporo bym przygarnęła z tego zestawienia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wybacz ;)
   A tym miesiącu będzie chyba jeszcze jedna porcja ;)

   Usuń
 9. Lato serwuje sporo ciekawych książek. Najlepsze jest to, że wszystkie chciałoby się mieć i przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 10. Chciałabym w końcu przeczytać coś autorstwa Sophie Hannah :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Kochając pana Danielsa chciałabym przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Znalazłam kilka książek dla siebie :) Buźkę S. Hannah już czytałam i już za kilkanaście godzin moja recenzja :)

  OdpowiedzUsuń
 13. W porównaniu z poprzednimi odsłonami Twojego cyklu "Portfel piszczy" ta jest bardzo owocna - i tym nawet mnie zaskoczyłaś ;) Ale ogólnie jestem zawiedziona, bo pomimo tego, że "szperałaś" przegapiłaś mnóstwo świetnych książek... Cóż, może za miesiąc mnie miło zaskoczysz. Za to ciekawią mnie konkursy, bo chyba wiem czym będziesz kusić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie sądzę, żebym przegapiła coś świetnego ;) po prostu czekamy na inne książki. później dodam jeszcze kilka pozycji, a nie będzie ich dużo.

   Usuń
 14. Wiele fajnych książek, szczególnie zainteresowała mnie: ,,Powiedz, że mnie kochasz, mamo".

  OdpowiedzUsuń
 15. Widzę kilka perełek, a jedna nawet już do mnie idzie :) Takie miesięczne podsumowanie sprawa, że nigdy nie zakończę listy książek, które chce przeczytać, a życia mi chyba nie starczy.

  OdpowiedzUsuń
 16. Dużo ciekawych pozycji, chyba sięgnęłabym po "Próżną", "Collide", "Zakręceni", "Kochając pana Danielsa" i "Nie zabijaj mnie, kochanie" ;)

  www.ksiazkoholiczka94.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 17. Pierwszy raz słyszę o ,,Gdyby nie ona", ale bardzo podoba mi się opis. Inne też ciekawe. Osobiście czekam niecierpliwie na ,,Dziewczynę z zegarem zamiast serca". Jak dobrze mieć w licu urodzinki :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Mamy kilku wspólnych faworytów :P

  OdpowiedzUsuń
 19. "Gdyby nie ona" bardzo mnie kusi, bo poprzednia książka autorki przypadła mi do gustu:) A ogólnie fajne premiery wynalazłaś, o których nie słyszałam, więc zaraz sobie wszystko dodam na L.C, co mnie interesuje;) Głownie chyba polskie autorki:)

  OdpowiedzUsuń
 20. Dla mnie nic, choć mam pewne plany zakupowe w tym miesiącu a kilka tytułów już dorwałam :)

  OdpowiedzUsuń
 21. No kochana, powiedz, dlaczego ty mi to robisz?;) Tyle mi się tutaj książek podoba, że aż mnie to przeraża;) Do "Collide" już mnie namówiłaś;) Trzecią część Mary Dyer muszę poznać, no i jeszcze te Przypadki Callie i Kaydena mnie kuszą. A to dopiero początek;) coś mi mówi, że ty najbardziej czekasz na "Zakręconych":)

  OdpowiedzUsuń
 22. Wiele interesujących książek tutaj "wyłowiłam", ale niestety mój portfel świeci pustkami ;/

  OdpowiedzUsuń
 23. Jest w czerwcu kilka perełek, które chetnie bym u siebie miala... Przypadki Callie i Caydena napewno zakupie w niedlugim czasie

  OdpowiedzUsuń
 24. Jest w czerwcu kilka perełek, które chetnie bym u siebie miala... Przypadki Callie i Caydena napewno zakupie w niedlugim czasie

  OdpowiedzUsuń
 25. Ja dla siebie widzę "Mara Dyer. Zemsta". Z niecierpliwością wyczekuję kolejnego tomu tej serii :)

  OdpowiedzUsuń
 26. "Powiedz, że mnie kochasz, mamo" czeka na mojej półce, a "Collide" prawdopodobnie niebawem przywędruje do mnie. A w zasadzie resztę pozycji chętnie przytuliłabym do siebie. :)

  OdpowiedzUsuń
 27. "Collide"! MUSZĘ. MIEĆ. Koniecznie. Natychmiastowo. Szybko. :( Nienawidzę czerwca. Serio. Nie dość, że nie mam czasu na czytanie, bo to ostatnia prosta w szkole i to ta najgorsza, to jeszcze mam ograniczoną pracę, a więc i ograniczone zarobki - co się wiąże z ograniczeniem listy zakupów. Juhu. :/
  "Zakręceni"! Z tego co kojarzę, książka ma do mnie trafić, także to jest pozytywna część tego miesiąca. :D Nie mogę się już doczekać!
  "Kochając pana Danielsa" i "Przypadki Callie i Kaydena" oczywiście również są na liście moich zakupów na wakacje, jak to NA, ale prawdopodobnie poczekają sobie do lipca, zanim trafią w moje ręce. Szkoda. :( Ale zapowiada się świetnie, także jestem podekscytowana!
  "Piękny nieznajomy" - kurczę, fajnie! Stęskniłam się za tym uroczym, zabawnym stylem autorki. :) A razem z Emmą Chase, to taki duet idealny na relaks. :)
  O, Danka Braun, czuję, że książka szybko zagości na twojej półce, hmmm? :D
  No i "Mara". Prawdę powiedziawszy, czytałam pierwsze dwa rozdziały po angielsku i szału nie było. Mam nadzieję, że później się rozkręca, bo jeśli nie, to będzie najsłabsza częśc ze wszystkich. :(
  Miłego miesiąca!
  Pozdrawiam,
  Sherry

  OdpowiedzUsuń

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)