W zapomnieniu - Agnieszka Lingas-Łoniewska. Małomiasteczkowy półświatek.


Czy mówiłem już kiedyś, że cię kocham? Nie? To kiedyś Ci powiem...
Michał to mężczyzna z przeszłością. Magda to kobieta z przyszłością. On – charyzmatyczny gangster – mieszka w tym mieście zapomnienia od zawsze, ona – młoda pedagog – wraca po latach do rodzinnych korzeni.

Michał samodzielnie wychowuje młodszego brata, który jest podopiecznym Magdy. Wychowawczyni dostrzega w chłopcu ogromny potencjał i postanawia pomóc w jego wykształceniu. 

W świat, gdzie liczą się duże pieniądze, łatwe kobiety, szybkie samochody oraz brudne interesy wkracza dziewczyna szczera i czysta. Oddaje serce mężczyźnie, którego życie nauczyło, by nikomu nie ufać. Tych dwoje ludzi staje u progu uczucia zmieniającego spojrzenie na rzeczywistość i sprawiającego, że przeszłość przestaje mieć znaczenie, a ważne jest jedynie to, co mogą razem stworzyć.

Takie uczucie zdarza się tylko raz, drugiej szansy los już nie da. Lecz czy jest miejsce dla miłości w tym zapomnianym mieście?

W zapomnieniu to pełna dramatyzmu, emocji i uczuć opowieść o próbie znalezienia właściwej drogi w życiu i o tym, że prawdziwej miłości nie da się zapomnieć ani odrzucić. Nowe wydanie książki pojawiło się w księgarniach w 2017 roku. Opinia do przeczytania TUTAJ.

Szczegóły
Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska
Tytuł: W zapomnieniu
Gatunek: romans
Wydawnictwo: NovaeRes, 2012
Źródło opisu i zdjęcia okładki: lubimyczytac.pl

7 komentarzy:

 1. Czytałam tylko jedną książkę tej autorki, mianowicie "W szpilkach od Manolo" ale nie przypadła mi do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Skreślasz autorkę po jednej powieści? Spróbuj czegoś innego, "W szpilkach od Manolo" jest żartobliwą lekturą, o zupełnie innym charakterze. Polecam Ci "W zapomnieniu" - jeśli to Cię nie przekona, to znaczy że twórczość autorki nie jest dla Ciebie ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przekreślam ale trochę się zraziłam i jakoś nie mogę się zebrać żeby sięgnąć po kolejną. Ale może masz rację, że powinnam spróbować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj :) książka, którą wybrałaś naprawdę nie oddaje stylu i talentu autorki ;)

   Usuń
 4. Wybrałam właśnie ją bo miała bardzo dużo pozytywnych opinii. Ok, spróbuję innej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mogę zapomnieć chwil z tą powieścią. Będąc u lekarza, siedząc w poczekalni nie mogłam odłożyć książki na bok. Tak mnie wciągnęła jak i.. wzruszyła . :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytaj koniecznie Bez przebaczenia, tylko może nie w poczekalni ;) Zakończenie może wprowadzić Cię w stan, który nie nadaje się do publicznego prezentowania ;)

   Usuń

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)