Nasze wczoraj – Anna Szafrańska. Patronat medialny


Kochani, z przyjemnością ogłaszam, że Lustro Rzeczywistości patronuje medialnie kolejnej powieści Anny Szafrańskiej. Nasze wczoraj to pierwsza część cyklu Na zawsze i ukaże się pod szyldem Wydawnictwa NieZwykłego już 9 października. Zaskakująca, przewrotna i kontrowersyjna powieść młodej pisarki zawładnie Waszymi sercami i pozostawi w stanie permanentnego osłupienia. Jesteście ciekawi?


Oficjalna zapowiedź

Daniel nie spodziewał się, że pojawienie się w jego życiu Łucji, zmieni wszystko.
Była dla niego zakazana. Wszyscy to wiedzieli. On, ona i każdy, kto miałby cokolwiek do powiedzenia w tej sprawie. Jednak jego serce nie chciało słuchać rozumu. Nie chciało słuchać nikogo, nawet jego samego.

Łucja wiedziała, że to był zły pomysł. Uczucie, którym darzyła Daniela, było zakazane. Ale jak można zapomnieć o kimś, kogo się kocha? Jak można przestać myśleć o kimś, kto jest tak blisko i daleko jednocześnie? Był dla niej zakazany. Wszyscy to wiedzieli. Ona, on i każdy, kto miałby cokolwiek do powiedzenia w tej sprawie. Jednak jej serce nie chciało słuchać rozumu. Nie chciało słuchać nikogo, nawet jej samej.

Stąpają po cienkiej linii. 

To niemożliwe, żeby utrzymali równowagę. 

Ktoś musiał spaść.

Kilka słów o autorze

Anna Szafrańska – 29-letnia pisarka o dwukolorowym spojrzeniu. Pisze odkąd skończyła trzynaście lat i ma na koncie 6 książek. Zadebiutowała powieścią New Adult Widmo grzechu w 2016 roku (powieść fanfiction pisana pod pseudonimem Anna Scott pojawiła się najpierw w internecie jako Teatr życia). Rok później wydała kontynuację: Grzech pierworodny. Wkrótce potem pojawiły się książki: Dziewczyna ze złotej klatki, Właśnie tak!, Jeden błąd i Powiedz tak! – wszystkie doskonale przyjęte przez czytelniczki spragnione silnych emocji i niejednoznacznych romansów.
Pisarka jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej, jednak nigdy nie pracowała w zawodzie. Miłośniczka książek Jane Austin, sióstr Bronte oraz wszelkich adaptacji filmowych z nimi związanych. Pisanie traktuje jako spełnienie marzeń i drogę życia.
www.instagram.com/annaszafranskaauthor

Skusicie się?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)