Był sobie pies 2. W. Bruce Cameron. Zapowiedź


Lubicie uniwersalne, rodzinne, wzruszające historie o domowych pupilach?Kochacie zwierzęta i doceniacie ich obecność w Waszym życiu? Płaczecie, gdy ukochany pies przechodzi na drugą stronę Tęczowego Mostu? Jeśli tak, po prostu nie możecie przegapić tej premiery. "Był sobie pies 2" zauroczy Was już 4 września. 


Oficjalna zapowiedź

Wszystkie psy doskonale wiedzą, że życie ma sens tylko u boku ukochanego człowieka
Bailey – bohater bestsellera „Był sobie pies” – powraca w nowym psim wcieleniu, aby wypełnić kolejną misję!

Mała Clarity June opuszcza ukochaną babcię i jej psa i wyjeżdża z matką do wielkiego miasta. Psiak przeżył już wiele żyć i sporo się nauczył o ludziach. Miał różne imiona: Bailey, Toby, Ellie, Koleżka…

Bailey powraca w nowym wcieleniu na czterech łapach i spotyka dorastającą Clarity. Wie, że jego misja jeszcze nie została wypełniona – musi pilnować i strzec dziewczynki. Musi być dzielnym psem!

Tym razem zrobi wszystko, aby pomóc ukochanej pani odnaleźć prawdziwą miłość i zrealizować jej marzenia. Czasami będzie musiał odejść, by zaraz znów powrócić jako inny psi przyjaciel. Bo jedno wie na pewno: życie jest na tyle pomerdane, że zawsze warto trzymać się razem.

Książka to nie wszystko, miesiąc po premierze książki, 4 października w kinach pojawi się film o tym samym tytule, aczkolwiek fabularnie nieco odbiegający od książkowego pierwowzoru. Dla zainteresowanych wrzucam trailer filmowy.


Recenzja już wkrótce na blogu, ale już teraz powiem Wam, że warto wpisać tę pozycję do kalendarza. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)