Powiedz, że mnie chcesz – Corinne Michaels. Patronat medialny


Kochani, z przyjemnością informujemy, że patronujemy medialnie kolejnej części cyklu Wróć do mnie amerykańskiej autorki Corinne Michaels. Drugi tom nosi tytuł: Powiedz, że mnie chcesz. To surowa, prawdziwa i brutalnie szczera podróż pełna drugich szans i zmieniających życie momentów. Podróż, w której odnajduje się szczęśliwe zakończenie w najbardziej nieprawdopodobnym miejscu.

Oficjalna zapowiedź


Jesteś wszystkim, o co nie wiedziałam nawet, że mogę prosić.
Jesteś wszystkim, na co czekałam.

Nie ma mowy żebym zakochała się w Wyatt'cie Henningtonie.
Może w całości zachować dla siebie ten swój południowy akcent, nieodparty uśmiech i teksty, którymi podrywa dziewczyny. Popełniłam błąd, śpiąc z nim nie tyle raz, co dwa razy. Nie jestem aż tak głupia, żeby dać mu okazję na trzecią rundę, szczególnie po tym jak zostawił mnie w środku nocy, żebym sama odnalazła drogę do wyjścia. Przyrzekłam sobie wrócić do Filadelfii i zapomnieć o nim.

Jednak łatwiej to powiedzieć niż zrobić.
Kiedy lekarz informuje mnie, że zgarnęłam nagrodę drugich drzwi, zawieszam swoje życie i wracam do Bell Buckle. Daję nam trzy miesiące i jeśli w tym czasie się nam nie uda, znikam.
Problem polega na tym, że kiedy wszystko obróci się przeciwko nam, wreszcie przekonam się, czy mu na mnie zależy, czy jednak moje obawy były uzasadnione...

Kilka słów o autorze

źr. Goodreads 
Corinne Michels jest amerykańską autorką romansów, które znalazły się na liście bestsellerów New York Timesa, USA Today i Wall Street Journal. Jej nasycone emocjami, dowcipne i sarkastyczne opowieści przyciągają rzesze czytelniczek spragnionych opowieści o wielkiej miłości, złamanych sercach i zakrętach losu. 
Prywatnie Corinne jest szczęśliwą żoną mężczyzny swoich marzeń, byłego żołnierza Marynarki Wojennej. Pierwszą powieść napisała, by odgonić uczucie samotności towarzyszące jej podczas nieobecności męża, a potem odkryła, że pisanie to, zaraz po nim, jej kolejna wielka miłość. 
W Polsce pojawiły się jak dotąd trzy powieści: 
ConsolationConviction (z cyklu Salvation) i Powiedz, że zostaniesz (pierwsza z nowej serii Return to Me – Wróć do mnie)

Skusicie się?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)