Pionki. Teoria gier – Natalia Nowak-Lewandowska. Patronat medialny


Kochani, z przyjemnością informujemy, że blog Lustro Rzeczywistości objął patronatem medialnym kolejną książkę Natalii Nowak-Lewandowskiej. Drugi tom cyklu Teoria gier, zatytułowany Pionki pojawi się w księgarniach 20 listopada 2018 roku, nakładem Wydawnictwa Replika. Tym razem  dziennikarka Julianna Różańska oraz jej brat Jakub będą musieli rozwikłać sprawę zaginięcia najbliższej osoby…

Oficjalna zapowiedź
Po powrocie do Łodzi Różańscy próbują poukładać swoje życie na nowo. Jednak trudne relacje z rodzicami uniemożliwiają Juliannie rozliczenie się ze swoją przeszłością. Tymczasem Majka, od czasu ostatniego spotkania z Tomkiem, bardzo za nim tęskni. Nie może go zapomnieć, więc gdy pewnego dnia dostaje od niego wiadomość, jej radość nie zna granic. Nie przeczuwając nic złego, umawia się z chłopakiem na spotkanie i wkrótce potem przepada bez śladu. Nikt nie przewidywał, jak potworny los był jej pisany.
Kilka słów o autorce
Natalia Nowak-Lewandowska
Natalia Nowak-Lewandowska – miłośniczka psów, morza i ostrego rocka. Pełna sprzeczności ekstrawertyczka, która nie potrafi ukrywać swoich emocji. Analizowanie uczuć i relacji społecznych stanowi jej pasję i jednocześnie przekleństwo. Przekonała się, że może żyć tylko w mieście, a im większe i głośniejsze, tym lepiej. Zaczęła pisać z przekory i wpadła we własne sidła.(źródło: strona autorska)

Z czytelniczkami spotyka się w ramach grupy Setna strona Natalii Nowak-Lewandowskiej, prowadzi stronę autorską: http://natalianowaklewandowska.pl 

Autorka wydała dotąd powieści: Pozorność (2016), Głód miłości (2017) Układanka (2018) i Wybór M. (2018), a w jej głowie wciąż pozostaje milion pomysłów na kolejne.


Skusicie się?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)