Powiedz, że zostaniesz – Corinne Michaels. Patronat medialnyKochani, z przyjemnością informujemy, że patronujemy medialnie kolejnej książce Corinne Michels Powiedz, że zostaniesz. To urzekająca historia miłosna dla dorosłych czytelniczek, pełna bólu, cierpienia i rozpaczy, ale też przynosząca nadzieję na lepsze jutro. Znajdziecie w niej odpowiedź na pytanie, czy pierwsze wrażenie można zrobić drugi raz? I czy druga szansa na miłość może być wykorzystana właściwie? Kupcie pudełko chusteczek i zabierzcie się za lekturę. 

Oficjalna zapowiedźRoztrzaskał mnie na kawałki. Złożył w całość. Jest moją trucizną. Jest moim antidotum.

Jedno słowo. Zostań. To było wszystko co miał zrobić. Zamiast tego wsiadł do tamtego autobusu zabierając ze sobą moje serce. To było siedemnaście lat temu. Ruszyłam naprzód. Małżeństwo. Dzieci. Biały płotek. Wszystko, czego kiedykolwiek pragnęłam, ale mój mąż mnie zdradził i znów zostałam porzucona. Osamotniona, bez centa przy duszy i z dwójką chłopców nie miałam innego wyboru jak tylko wrócić do Tennessee. Nie miało go tam być. Powinnam była być bezpieczna. Jednak przeznaczenie zawsze znajdzie sposób, żeby dać o sobie znać. Tym razem role się odwróciły. To moja decyzja. Drugie szanse istnieją naprawdę, ale nie wiem czy uda nam się naprawić coś, co już zostało popsute...


"A niech mnie SEXI Kowboj! Bez reszty zakochałam się w »Powiedz, że zostaniesz«. Jestem WIELKĄ fanką romansów o drugich szansach, a ten całkowicie złamał mi serce zanim Corinne Michaels w spektakularnym stylu poskładała je z powrotem. Tej książki nie można przegapić!"

AL Jackson, bestsellerowa autorka NYT i USA Today 

"Emocjonalna. Przygnębiająca. Seksowna. Pięknie napisana. »Powiedz, że zostaniesz« to Corinne Michaels w swoim najlepszym wydaniu. 6 gwiazdek!"

Mia Asher, autorka bestsellerów

Kilka słów o autorze

źr. Goodreads 
Corinne Michels jest amerykańską autorką romansów, które znalazły się na liście bestsellerów New York Timesa, USA Today i Wall Street Journal. Jej nasycone emocjami, dowcipne i sarkastyczne opowieści przyciągają rzesze czytelniczek spragnionych opowieści o wielkiej miłości, złamanych sercach i zakrętach losu. 
Prywatnie Corinne jest szczęśliwą żoną mężczyzny swoich marzeń, byłego żołnierza Marynarki Wojennej. Pierwszą powieść napisała, by odgonić uczucie samotności towarzyszące jej podczas nieobecności męża, a potem odkryła, że pisanie to, zaraz po nim, jej kolejna wielka miłość. 
W Polsce pojawiły się jak dotąd trzy powieści: 
ConsolationConviction (z cyklu Salvation) i Powiedz, że zostaniesz (pierwsza z nowej serii Return to Me)

Skusicie się?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)