Moja twoja wina – Beata Majewska. Zapowiedź

Trafiła do mnie powieść, która być może opatrzy każde złamane serce. Skusiły mnie trzy rzeczy: śliczna, eteryczna okładka, zagadkowa autorka o pięćdziesięciu twarzach i tematyka, której nigdy nie mam dość. Co z tego wyniknie? Zobaczymy, a tymczasem wrzucam zapowiedź.


Co w fabule piszczy?

Urszula przyłapuje męża na zdradzie. Decyduje się odejść od niego i zamieszkać w zrujnowanym wiejskim domu odziedziczonym po przyszywanej ciotce. Zdruzgotanej kobiecie nie jest łatwo w nowej sytuacji, ale wspierają ją wieloletnia przyjaciółka oraz rezolutna sąsiadka. Niebawem były mąż zaczyna wykorzystywać Ulę finansowo. Wtedy w życiu Urszuli pojawia się Michał Żuk – początkowo konkurent biznesowy, potem opiekuńczy mężczyzna ratujący ją z opresji. Niestety Michał skrywa tajemnice, które mogą zniszczyć rozkwitający związek

Beata Majewska – autorka znana również jako Augusta Docher. Debiutowała trylogią dla młodzieży: Eperu, Habbatum i Batawe – cykl o Wędrowcach. Opublikowała także powieści obyczajowo-erotyczne: Anatomia uległości, Kryształowe serca oraz książki z gatunku New Adult: Najlepszy powód, by żyć i Cała ja. Mama i żona, mieszka w urokliwej miejscowości na południu Polski. Kocha podróże, spotkania z czytelnikami i dobrą lekturę.

Skusicie się? W dzień premiery, 20 czerwca, zapraszam na naszego Facebooka, gdzie już po 19:00 rozpocznie się konkurs z książką.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)