Magiczny kwartet pod naszym patronatem!


Kochani, z przyjemnością informujemy, że wkrótce w księgarniach znajdziecie cztery wyjątkowe książki, które zapewnią Wam i Waszym bliskim odrobinę świątecznej atmosfery. Książki pod patronatem Lustra Rzeczywistości ukażą się 8 listopada. Gorąco polecamy!


Natalia Sońska, autorka hitu Garść pierników, szczypta miłości, powraca z bestsellerową zimową opowieścią Zakochaj się, Julio. To wzruszająca opowieść o miłości jak z bajki, zaklęta w zimowej scenerii polskich gór. Młoda pisarka w charakterystycznym dla siebie, przepełnionym emocjami stylu udowadnia, że szlachetne i dobre serce zawsze zwycięży fałsz i dwulicowość innych.

Cztery płatki śniegu Joanny Szarańskiej to ciepła, przepełniona humorem i wzruszeniami opowieść o tym, co jest naprawdę ważne. Zabiegani mieszkańcy małego miasteczka zapomnieli, co naprawdę liczy się w świętach. Myślą tylko o przygotowaniach, ale na drodze lepienia uszek i łańcuchów choinkowych staną im rodzinne perypetie. Na szczęście ktoś im o tym przypomni.

Gabriela Gargaś również uraczyła czytelniczki wspaniałą świąteczną opowieścią! Wieczór taki jak ten to powieść pełna świątecznego, niepowtarzalnego klimatu i magii. Gdy ludzie walczą o to, co w życiu najcenniejsze, atmosfera Bożego Narodzenia może zdziałać cuda.

Karolina Wilczyńska, autorka najpiękniejszej literatury obyczajowej, którą czytelniczki pokochały za bestsellerowy cykl Stacja Jagodno, powraca z drugim tomem cyklu obyczajowego Rok na Kwiatowej,  Zamarznięte serca to próba zrozumienia, że gdy zima przychodzi nieoczekiwanie, wraz z nią nastaje mróz tak wielki, że mrozi serce. Wtedy potrzebujemy kogoś, kto otuli je ciepłem, roztopi lód i pozwoli uwierzyć w nadejście wiosny.


Która najbardziej Was zainteresowała?


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAPROSZENIE NA TARGI KSIĄŻKI W KRAKOWIE – STOISKO B34

Spotkania z autorkami:

JOANNA SZARAŃSKA – piątek 27.10., godzina 15-16
GABRIELA GARGAŚ – piątek 27.10., godzina 17-18
NATALIA SOŃSKA – sobota 28.10., godzina 15-16
KAROLINA WILCZYŃSKA – sobota 28.10., godzina 17-18

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)