Ósmy cud świata – Magdalena Witkiewicz. Zapowiedź

książka, Wydawnictwo Filia, zapowiedź, news
Na każdą książkę Magdaleny Witkiewicz czekam z niecierpliwością. I jakoś tak się składa, że każda z nich trafia do mnie we właściwym, życiowym momencie. Czy z Ósmym cudem świata będzie podobnie? Mam nadzieję, że wkrótce się o tym przekonam 💜 13 września do księgarń trafi powieść inspirowana podróżą autorki do Wietnamu. Wyczuwam bestseller ☺


Oficjalna zapowiedź

Ósmy cud świata to opowieść o singielce poszukującej najważniejszych wartości w życiu. W tle Wietnam z malowniczą zatoką Ha Long i tętniącym życiem Hanoi. Bohaterka powieści Anna - singielka, odnosi sukcesy, żyje wygodnie i bez zobowiązań, ale cały czas nie czuje się spełniona. Wszystko zmienia się, gdy pod wpływem towarzyszących jej emocji postanawia wyjechać do Wietnamu. To co tam ją spotka już na zawsze pozostawi ślad. Czy jej decyzje mogą zaważyć na losach innych ludzi? Czy szczęście, którym się cieszy rozsypie się nagle jak domek z kart? Anna przeżywa wietnamską przygodę i odkrywa swój własny ósmy cud świata. 

Kilka słów o autorce (dla tych, którzy być może jeszcze nie odkryli Magicznego miejsca)

Magdalena Witkiewicz bestsellerowa polska autorka, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i studiów MBA. Z zawodu analityk marketingowy, specjalista od modeli ekonometrycznych, z pasji pisarka. Uwielbiana przez kobiety, od lat wzrusza i motywuje swoje czytelniczki, nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Jej książki czytają Wietnamki, Litwinki i Amerykanki. W swych powieściach porusza trudne tematy samotności, poszukiwania sensu życia, dokonywania często niełatwych wyborów, miłości. Nazywana specjalistką od szczęśliwych zakończeń, opowiada o poważnych sprawach w lekkim, a czasami nawet w bardzo lekkim stylu. Dla dzieci i dla dorosłych. A czasami tylko dla dorosłych.

Skusicie się? Poniżej kilka linków do przedsprzedaży ☺


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)