Nie widując gwiazd – Agata Piechota. Patronat medialny


Kochani, z przyjemnością informujemy, że blog Lustro Rzeczywistości objął patronatem medialnym książkę Nie widując gwiazd. Debiutancka powieść Agaty Piechoty smakuje tak zaskakujaco jak gorzka czekolada z nutką chilli.  Planowana data premiery – 31 lipca 👀


Nie widując gwiazd – oficjalna zapowiedź
"Wybiegam z budynku i szybko reguluję rachunek, wręczając taksówkarzowi dwie dychy napiwku. Nie patrzę mu w oczy, by nie dostrzec w nich cichej satysfakcji. Jest tak, jak przypuszczał – wróciłam sama. Może po prostu wyglądam jak osoba, na którą nikt nie czeka?"

Jagoda ma dwadzieścia siedem lat i sporą dozę uporu, by udowodnić wszystkim, że świetnie sobie radzi. W rzeczywistości jednak, gdy wieczorem wraca do swojego pustego mieszkania, nawet wymiana spalonej żarówki przekracza jej możliwości. Wraz ze sztucznym uśmiechem zdejmuje z twarzy maskę pracownika roku i wybiera numer najlepszej kumpeli. Przypadkowe spotkanie na ulicy sprawia, że Jagoda zaczyna myśleć o życiu w odmienny sposób. Targana rozterkami uczuciowymi, będzie musiała odpowiedzieć sobie na pytanie, ile można i jak wiele warto mieć.

Nie widując gwiazd to opowieść o relacjach – z przyjaciółmi, rodziną, szefem. I o nieproszonej miłości, dzięki której gwiazdy świecą tak jasno, że nie są w stanie przysłonić ich nawet najcięższe chmury.

Kilka słów o autorce
autor, Nie widując gwiazd, Zysk i S-ka, debiut
źródło
Agata Piechota pochodzi z malowniczego Podkarpacia, choć jej serce należy do Wrocławia, w którego hałaśliwym centrum mieszka od kilku lat. Z wykształcenia specjalistka ds. publikacji cyfrowych.
Pisze od zawsze, choć nie zawsze o tym samym. Pracowała w kilku redakcjach, prowadziła blog, publikowała artykuły w lokalnej prasie, aż pewnej bezsennej nocy przybłąkało się do niej zdanie, które kilkanaście miesięcy później okazało się skończoną powieścią.

Rekomendacja
Lektura Nie widując gwiazd sprawiła mi ogromną przyjemność, a pisanie rekomendacji okazało się zadaniem niezwykle trudnym. W postaci bohaterki odnalazłam bowiem cząstkę siebie i chciałabym, żebyście poczuły to samo.


Skusicie się? 

Już wkrótce na blogu pojawi się opinia o książce, wywiad z autorką i oczywiście konkurs.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)