Zwłoki powinny być martwe – Agnieszka Pruska. Patronat medialny


Kochani, z przyjemnością informujemy, że blog Lustro Rzeczywistości objął paronatem medialnym książkę Zwłoki powinny być martwe Agnieszki Pruskiej. Zupełnie nowe, pełne humoru oblicze twórczości gdańskiej pisarki z pewnością Was zaskoczy. Szalone nauczycielki, tajemnicze zabójstwo i chichotanie nad trupem gwarantowane 👀 Planowana data premiery – 20 maja na Warszawskich Targach Książki.


Zwłoki powinny być matwe – oficjalna zapowiedź

Dwie nauczycielki postanawiają odpocząć w urokliwej leśniczówce koło Olsztynka. Zdeterminowane, by spędzić przyjemnie czas na zbieraniu grzybów, czytaniu i leniuchowaniu, wyruszają na wakacyjną wyprawę. Jednak zamiast grzybów znajdują w lesie… zwłoki. Od tego momentu ich urlop przeradza się w pasmo niespodziewanych wypadków, zapętleń akcji i poszukiwań. Bohaterki postanawiają bowiem samodzielnie złapać mordercę.

Agnieszka Pruska – autorka serii z komisarzem Barnabą Uszkierem w roli głównej. Podobnie jak jej bohater, ćwiczy aikido. Członkini Oliwskiego Klubu Kryminału, felietonistka i recenzentka serwisu Zbrodnia w Bibliotece. Czytelników zaprasza również na swoją stronę: www.agnieszkapruska.pl

Ubiegłoroczny, obszerny wywiad z Agnieszką Pruską znajdziecie tu → KLIK


Skusicie się? ☺

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)