20 pytań do... Natalii Nowak-Lewandowskiej


Miłośniczka psów, morza i ostrego rocka. Pełna sprzeczności ekstrawertyczka, która nie potrafi ukrywać swoich emocji. Analizowanie uczuć i relacji społecznych stanowi jej pasję i jednocześnie przekleństwo. Przekonała się, że może żyć tylko w mieście, a im większe i głośniejsze, tym lepiej. 
Zaczęła pisać z przekory i wpadła we własne sidła – Natalia Nowak-Lewandowska. 

To ona jest gościem cyklu 20 pytań do... i od dziś do 1 lutego czeka na Wasze pytania (każdy czytelnik może zapytać maksymalnie dwa). Natalia Nowak-Lewandowska wybierze 20 pytań, a odpowiedzi przeczytacie w wywiadzie. Najciekawsze pytanie zostanie nagrodzone egzemplarzem książki Pozorność. Do dzieła kochani!

Parę słów o książce Pozorność

Już nic nie miało znaczenia, bo właśnie w tej chwili jej życie się skończyło. Życie i małżeństwo, które okazało się tak bardzo koszmarne, tak zakłamane, że już sama nie wiedziała, czy chociaż przez chwilę rzeczywiście było prawdziwe.

Historia dwojga młodych ludzi, którzy po krótkiej znajomości postanawiają się pobrać, rozstając się jednocześnie z wcześniejszymi partnerami. Wkrótce po ślubie Piotr zaczyna być agresywny. Kiedy dochodzi do pierwszego poronienia otwarcie obwinia Ankę o tę sytuację. Kobieta pod wpływem szoku przechodzi krótkie załamanie nerwowe, podczas którego traci kontakt z rzeczywistością.Regulamin:
1.Organizatorem zabawy jest właścicielka bloga Lustro Rzeczywistości.
2. Fundatorem książki jest Wydawnictwo Replika
3. Pytania można zadawać do 2 lutego 2017, do godz. 23.59, autorka wybierze 20 z nich, a odpowiedzi opublikuję w formie wywiadu. 
4. Każdy czytelnik bloga (również anonimowy) może zadać maksymalnie dwa pytania.
5. Nagrodą jest 1 egzemplarz książki Pozorność ufundowany przez wydawcę.
6. Zwycięzca jest zobowiązany podać dane adresowe w celu wysyłki nagrody, a jego adres korespondencyjny musi znajdować się na terenie Polski.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)