20 pytań do... Joanny JaxZapraszam na kolejny odcinek cyklu 20 pytań do... Tym razem gościem specjalnym będzie Joanna Jax, której kolejna powieść właśnie dziś, 22 listopada, ma swoją premierę. Od dziś do końca miesiąca możecie zadawać pani Joannie pytania (każda osoba – maksymalnie dwa). Najciekawsze pytanie nagrodzone zostanie pierwszym tomem cyklu Zemsta i przebaczenie – Narodziny gniewu. Zatem kochani, do dzieła!

Parę słów o autorce

Joanna Jax (pseudonim) urodziła się i mieszka w Olsztynie. Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-
Mazurskiego. Na co dzień związana zawodowo z dużą korporacją finansową. Współpracuje również z firmą produkującą trawę z rolki. Oprócz pisania powieści maluje na szkle unikatową techniką warstwową, pasjonuje się literaturą biograficzną, grafiką i zajmuje się copywritingiem.

Zadebiutowała w 2014 roku Dziedzictwem von Becków, które zachwyciło zarówno recenzentów, jak i czytelników. Kolejne powieści: Długa droga do domu (2015) i Piętno von Becków (2016) również zostały entuzjastycznie przyjęte i ugruntowały status Joanny Jax jako pisarki.

Głosami czytelników wybrana jako finalistka Festiwalu Pióro i Pazur na najbardziej wzruszającą powieść roku 2014. Miłośnicy jej twórczości z radością przyjęli wiadomość, że autorka tworzy nowy cykl powieściowy – Zemsta i przebaczenie – którego kolejny tom (Otchłań nienawiści) ukaże się w 2017 roku. Chcecie wiedzieć więcej? Pytajcie 😉

Autorkę bliżej poznacie odwiedzając:

Oficjalna zapowiedź


Julian Chełmicki i Emil Lewin są przyrodnimi braćmi, ale oprócz wspólnego ojca dzieli ich wszystko – pozycja społeczna, stopień zamożności, wyznawane wartości. Dzień, w którym dwaj młodzi chłopcy dowiadują się o swoim istnieniu, diametralnie zmienia ich życie, kładzie się cieniem na ich losie i wpływa na przyszłe pokolenia. Bracia muszą zmierzyć się z rzeczywistością, wzajemną niechęcią i trudną historią swojego kraju. Na drodze Juliana i Emila stanie także miłość i namiętność. Czy uczucie pozwoli zapomnieć o zadrze w sercu i zemście, czy wyzwoli kolejne demony?


Wspólnie z autorką czekamy na Wasze pytania, zatem do dzieła!


Regulamin:
1. Organizatorem zabawy jest właścicielka bloga Lustro Rzeczywistości.
2. Fundatorem książki jest wydawnictwo Videograf
3. Pytania można zadawać do 30 listopada 2016, do godz. 23.59
4. Każdy czytelnik bloga (również anonimowy) może zadać 2 pytania.
5. Nagrodą jest 1 egzemplarz książki Narodziny zemsty.
6. Zwycięzca jest zobowiązany podać dane adresowe w celu wysyłki nagrody (w ciągu 3 dni od publikacji wywiadu), a jego adres korespondencyjny musi znajdować się na terenie Polski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)