Z Gandalfem na bezludną wyspę – konkurs zakończony: wyniki
Czas na wyniki konkursu. Wpłynęło wiele odpowiedzi, zabawnych, refleksyjnych i dających do myślenia. Miałam bardzo trudny wybór :) Co ciekawe, wiele osób zabrałoby na bezludną wyspę Harrego Pottera, Małego Księcia i Promyczka. Vouchery na zakupy w księgatni gandalf orzymują:

Natalia Pych

Bartosz Lauks

Izabela Wyszomirska

Czekam na Wasze adresy mailowe do 1 sierpnia, do 12:00. Przeslijcie je na adres: lustro.rzeczywistosci@gmail.com


W każde wakacje obiecujemy sobie, że zwolnimy tempo i wreszcie... odpoczniemy. Niestety czasem przewrotny los sprawia, że życie w lato toczy się jeszcze szybciej niż zwykle, a człowiek w tym szaleńczym pędzie marzy tylko o tym, by znaleźć się na bezludnej wyspie, oczywiście w towarzystwie książek :) Jesteście ciekawi jakie pozycje zabrałabym ze sobą? Czytajcie uważnie, mam dla Was niespodziankę :)

Dwór cierni i róż
Sarah J. Maas
Opis wydawcy: Co może powstać z połączenia baśni o Pięknej i Bestii oraz legend o czarodziejskich istotach? Gdy Feyre zabija wilka, w jej domu zjawia się bestia, żądająca zadośćuczynienia. Zmuszona do zamieszkania w groźnej i pełnej magii krainie dziewczyna odkrywa, że jej prześladowca, Tamlin, nie jest zwierzęciem, a potomkiem starożytnej rasy, która niegdyś rządziła światem...

Uwielbiam Maas, recenzje kuszą, a motyw Pięknej i Bestii przekonał mnie ostatecznie, by wybrać akurat tę książkę.


Mine
Katy Evans
Opis wydawcy: Gorące perypetie Remingtona Tate i Brooke Dumas. Czy piękna Brooke i Remington, będący marzeniem każdej kobiety, będą mogli być razem? Czy odkrycie Brooke nie stanie na drodze ich szczęścia?

Drugą część cyklu pani Evans muszę sobie dawkować, ponieważ nie wiadomo, ile przyjdzie nam czekać na ciąg dalszy. Real czytałam już dawno, recenzja czeka na opublikowanie, ale gwarantuję Wam, że to iście gorąca lektura ;)


Harry Potter i Kamień filozoficzny, tom I
J.K. Rowling
Opis wydawcy: Harry Potter, sierota i podrzutek, od niemowlęcia wychowywany był przez ciotkę i wuja, którzy traktowali go jak piąte koło u wozu. Pochodzenie chłopca owiane jest tajemnicą; jedyną pamiątką Harry`ego z przeszłości jest zagadkowa blizna na czole. Skąd jednak biorą się niesamowite zjawiska, które towarzyszą nieświadomemu niczego Potterowi? Wszystko zmienia się w dniu jedenastych urodzin chłopca, kiedy dowiaduje się o istnieniu świata, o którym nie miał dotąd pojęcia.

Nie jesteście chyba zdziwieni tym wyborem? Nowe wydanie mojej ulubionej serii marzy mi się odkąd je ujrzałam. Jeśli miałabym zabrać na bezludną wyspę tylko jedną książkę, to byłaby właśnie ta :) 
*KONKURS*

Czas na obiecaną niespodziankę. Napiszcie w komentarzu jaką książkę zabralibyście na bezludną wyspę i dlaczego?

***


Wybiorę trzy najciekawsze odpowiedzi, których autorzy otrzymają vouchery o wartości 30 zł każdy, do wykorzystania w sklepie www.Gandalf.com.pl * Konkurs trwa do 29 lipca 2016 r. do 23:59. Powodzenia :)

* Sponsorem nagrody jest Księgarnia Gandalf. Voucher nie obejmuje kosztów dostawy. Wyniki opublikuję w sobotę 30 lipca, o 17:00, a w ciągu trzech kolejnych dni zwycięzcy będą mieli czas, by podać mi swoje maile.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)