20 pytań do... Marty Reich


Kochani, dziś zapraszam Was na wyjątkową odsłonę cyklu 20 pytań do... Wyjątkową, ponieważ sama nie czytałam jeszcze książki Morderstwo i cała reszta, ale intuicja podpowiada mi, że to będzie zacna lektura :)

Od dziś do 10 grudnia macie niepowtarzalną okazję, by w komentarzu zadać Marcie Reich maksymalnie dwa pytaniaSposród Waszych pytań autorka wybierze 20 i odpowie na nie, a ja opublikuję odpowiedzi w formie wywiadu.

Autor najciekawszego komentarza zostanie nagrodzony nowiutkim egzemplarzem książki Morderstwo i cała reszta. Powieść pisana na przestrzeni wielu miesięcy, w Paryżu i Warszawie ukazała się jesienią, nakładem Wydawnictwa Oficynka. 


Marta Reich – rocznik 1985. Z wykształcenia politolog, romanistka i ekonomistka, z zawodu marketingowiec, z zamiłowania – pisarka. 

Szkołę średnią i studia ukończyła w Wielkiej Brytanii, gdzie poza jakże pożyteczną wiedzą akademicką zgłębiała tajniki brytyjskiej duszy i poznawała na sobie samej sens chodzenia na lekcje w mundurku.

Absolwentka Collegium Civitas w Warszawie, które poza niezwykle ciekawymi wykładami i wspaniałymi wykładowcami dało jej coś jeszcze – niewiarygodną możliwość codziennego podziwiania Warszawy z perspektywy 12 piętra.

Warszawianka z urodzenia i wyboru, pomimo częstych podróży traktuje stolicę jako swoje miejsce na ziemi. Tu dokonuje też licznych społecznych obserwacji, gdy w wolnym czasie odwiedza warszawskie teatry, galerie i nowo otwarte bary. To właśnie te spostrzeżenia dotyczące ludzkiej natury i społecznych zachowań, a także potrzeba podzielenia się nimi z innymi, przyczyniły się do powstania jej pierwszej książki. Poza tym, Marta jest najzwyklejszą dziewczyną, która w wolnych chwilach oddaje się swoim pasjom – pisaniu, gotowaniu, modzie, odwiedzaniu wystaw, czytaniu światowej literatury, rozwiązywaniu łamigłówek i oczywiście – zakupom.*

strona autorki: http://martareich.pl/

Regulamin:
1.Organizatorem zabawy jest właścicielka bloga Lustro Rzeczywistości.
2. Pytania można zadawać do 10 grudnia 2015 roku, do godz. 23.59.
3. Każdy czytelnik bloga (również anonimowy) może zadać maksymalnie dwa pytania i musi podać w komentarzu swój adres mailowy.
4. Nagrodą jest 1 egzemplarz książki "Morderstwi i cała reszta" ufundowany przez Wydawnictwo Oficynka.
5. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej drogą mailową, a jego adres korespondencyjny musi znajdować się na terenie Polski.
6. Zabawa nie podlega przepisom Ustawy o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Za doskonały pomysł na cykl serdecznie dziekuję Cyrysi ;)
* notka biograficzna pochodzi z http://martareich.pl/

Do dzieła Kochani!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)