ZAPOWIEDŹ – Jesteś moja dzikusko – Agnieszka Lingas-ŁoniewskaKsiążki Agnieszki Lingas-Łoniewskiej stale goszczą na blogu i pewnie wiecie już, że autorka należy do grona moich ulubionych. Wrocławianka, pisząca książki zawierające w sobie to, co kocham najbardziej, czyli romans z odrobiną sensacji i kryminału, nie boi się trudnych tematów i sięga po różne gatunki. Wspólną cechą wszystkich jej powieści jest nasycenie emocjami – dlatego wierne czytelniczki i fanki, pieszczotliwie nazywane Sektą Agnes okrzyknęły autorkę dilerem emocji. Czy słusznie? Moim zdaniem – tak!

Wszystkich tych, którzy jeszcze nie sięgnęli po żadną z książek (a jest z czego wybierać) gorąco do tego zachęcam. Recenzje poszczególnych pozycji znajdziecie na blogu, wystarczy w etykietach wyszukać nazwisko Agnieszka Lingas-Łoniewska. Autorkę bliżej poznacie odwiedzając strony, które samodzielnie prowadzi:
Strona autorska: www.agnesscorpio.pl

Plan wydawniczy pisarki na nadchodzący rok jest imponujący, a dziś pokażę Wam gorący news, czyli zapowiedź planowanej na luty 2016 powieści dla młodego czytelnika, mieszczącej się w nurcie New Adult. Fanki autorki, które znają ją z czasów, gdy publikowała w sieci swoją twórczość jako Agnes_Scorpio odnajdą w tej pozycji ducha "Trudnej miłości". Na motywach tego tekstu powstała bowiem zapowiadana premiera.

Oficjalna zapowiedź:

Anthony Tolland chodzi do ostatniej klasy prywatnego amerykańsko-polskiego liceum, często wpada w złość i za pomocą pięści próbuje rozwiązywać wszelkie problemy. Gdy w jego domu pojawia się rudowłosa Natalia, którą po śmierci przyjaciółki postanawia przygarnąć jego matka, chłopak czuje tylko złość i niechęć. Dziewczyna jest jakby z innego świata i zupełnie nie pasuje do snobistycznego klimatu amerykańskiej szkoły. A tym bardziej nie pasuje do zadziornego i egoistycznego Tony’ego. Jednak nie można walczyć z przeznaczeniem. Wkrótce Antek i Nata właśnie o tym się przekonują.

Skusicie się? 


 Premiera 3 LUTY 2016

Agnieszka Lingas-Łoniewska
Jesteś moja dzikusko
Wydawnictwo Novae Res

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)