Czasoumilacze, czyli przegląd tygodnia #29


Stęskniliście się za czasoumilaczami? Ja bardzo! :) Dlatego dziś będzie kilka relaksujących filmików, jeden artykuł, zabawne zdjęcia, szczypta muzyki i kilka innych rzeczy. Zapraszam na kawę :)

ogłoszenie!

W ostatnim tygodniu pojawił się tajemniczy problem z Disqusem, nie wszyscy mogliście dodawać komentarze. Jeśli Disqus nie współpracuje należy przeładować stronę, ponownie się do niego zalogować, a jeśli prosi o weryfikację adresu email - zrobić to :) Bardzo proszę byście zgłaszali mi błędy, wtedy będę mogła je wyeliminować. 

akcja tygodnia


Zapraszam Was do udziału w wymiance świątecznej u Królowej Moli. Uważam, że to doskonały pomysł i być może wylosuję kogoś z Was, by przygotować świąteczną paczkę :) Szczegóły akcji: KLIK

artykuł tygodnia


Jesteś mamą? A może po prostu lubisz pracować w domu? TUTAJ znajdziesz oferty pracy dla tych, którzy chcieliby zarabiać na słowie pisanym. Z artykułu dowiecie się także, co to jest precel :)

audycja tygodnia

Słuchacie radia? Wiecie, że w Trójce, dwa razy w miesiącu, w niedzielę o 21:00 można posłuchac o literaturze z najwyższej półki? Zaprasza Michał Nogaś. A jak nie zdążycie, audycji można posłuchać TUTAJ.
zdjęcia tygodnia

Uwielbiam wiewiórki, są rozkoszne i takie beztroskie. Obejrzyjcie galerię na BoredPanda, wystarczy kliknąć w link lub zdjęcie.


serial tygodnia

Choroba nie sprzyja czytaniu, ale oglądaniu seriali jak najbardziej. Nie wiem, czy wiecie, ale jedyny serial, który regularnie oglądam i bezgranicznie kocham to Chirurdzy (Grey Anatomy). 12 sezon okazał się bardziej ubogi w dramaty i mniej "medyczny", co jak na razie nie przypadło mi do gustu, jednak soundtruck jak zwykle zachwyca. Posłuchajcie.


rozweselacze tygodnia

Myślicie, że tylko ludzie są wredni? Nie macie racji, zwierzęta też :) Dotkliwe udowadnia mi to mój pies, a poniższy filmik sprawia, że włosy jeżą się na głowie :)


Nie chce Wam się trenować? Bezruch przed telewizorem lub z książką w dłoni jest dla Was wymarzonym relaksem? Koniec z tym, czas na aktywność. Na początek delikatnie, jak ten pan:


Potem wystarczy godzina tego, co widać na poniższym filmiku i będziecie gotowi na zbliżający się karnawał. Wasz organizm będzie wdzięczny, a uśmiech nie zejdzie Wam z twarzy :) Nie samą książką człowiek żyje :)


muzyka tygodnia

Lubicie Adele? Nową piosenką Hello udowodniła, że warto było tyle czekać!
Cudnego weekendu Kochani!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)