Pensjonat marzeń – Magdaleny Witkiewicz. Zapowiedź

Magdalena Witkiewicz, nazywana specjalistką od szczęśliwych zakończeń wie, jak napisać powieść ku pokrzepieniu kobiecych serc. Po rewelacyjnej Szkole żon nadszedł czas na Pensjonat marzeń. Nie mogę się doczekać lektury, a Wy już macie egzemplarz?


Zapowiedź wydawcy:
Bohaterki SZKOŁY ŻON powracają! Po lekcjach w Szkole wiedzą, że ich los zależy przede wszystkim od nich samych. Biorą sprawy w swoje ręce. Podupadły hotel położony w samym sercu kaszubskich lasów zamieniają w PENSJONAT MARZEŃ. Cudowne miejsce, z którym wiąże się smutna, romantyczna historia, musi się stać przytulnym hotelem otoczonym czarodziejskim ogrodem. W przeciwnym razie wszystko przepadnie...
Czy mimo tych drobnych i tych całkiem sporych przeszkód dadzą sobie radę? Czy po raz kolejny okaże się, że w kobietach tkwi siła, która pozwala przenosić góry?

Magdalena Witkiewicz napisała książkę o każdej z nas i dla każdej z nas. Jest zabawnie, seksownie, nastrojowo i... bardzo kobieco. Matki, żony i kochanki - wielki powrót w świetnym stylu!

Magdalena Witkiewicz zadebiutowała kilka lat temu powieścią "Milaczek", potem były "Panny roztropne", "Opowieść niewiernej", "Lilka i spółka" (książka dla dzieci) oraz "Ballada o ciotce Matyldzie". Jej ostatnie książki "Szkoła żon" i "Zamek z piasku" utrzymywały się na listach bestsellerów przez wiele tygodni.

Skusicie się?

1 komentarz:

  1. Magdalena Witkiewicz należy do nurtu "kobiecej literatury dla kucharek", podobno...ja jednak uwielbiam jej wdzięk, z jakim przedstawia problemy każdej z nas. Nie drażni, nie nuży, nie epatuje "kochliwością", raczej zaraża optymizmem, że może być piękniej. Wystarczy trochę odwagi, aby zawalczyć o siebie.

    Fajna recenzja.

    OdpowiedzUsuń

Zostaw ślad po sobie i proszę, nie obrażaj nikogo.
Masz pytania, wnioski, spostrzeżenia? Pisz śmiało ;)